AKÝ STOLÍK KÚPIŤ K UDIARNI BORNIAK?

Dobrý deň, chcela by som manželovi kúpiť udiareň Borniak. Máte v ponuke aj stôl, na ktorý by bolo možné udiareň postaviť? Ďakujem.
12.01.2023 Marcela B

Naša odpoveď:

Dobrý deň, Marcela, ďakujeme za otázku. Ku všetkým modelom udiarní Borniak si u nás môžete dokúpiť pojazdný stolík z práškovo lakovaného oceľového plechu. Vysúvacia drevená doštička navyše perfektne poslúži ako odkladacia plocha, ktorú v prípade potreby opäť zasuniete, takže neprekáža. Stolík je vybavený kolieskami s aretáciou, preto je možné jednoducho ho presúvať z miesta na miesto. Súčasťou stolíka sú aj háčiky na bočných rukovätiach stolíka, na ktoré je možné zavesiť potrebné príslušenstvo.

Stolík je vhodný pre udiarne Borniak:

stolík pre udiareň

Pojazdný stôl pre udiarne Borniak a Bradley

Rozmery pojazdného stolíka sú 60 x 80,5 x 60 cm (š / v / h). Spolu s menšími modelmi udiarní Borniak je stolík vysoký 195 cm a s väčšími 203 cm. Udiareň je tak v ideálnej výške na manipuláciu s údenými potravinami. Udiarne Borniak sú vyrobené z aluzinku alebo nerezu, takže s čiernou farbou stola pekne ladia.

stolík pre udiareň borniak

Udiareň Borniak BBDS-NT-150 s časovačom na stolíku

Úložný priestor v spodnej časti stolíka perfektne poslúži na uloženie:       

  • štiepky na údenie        
  • nádoby s vodou na doplnenie do nerezovej misky, kam odpadávajú žeravé štiepky   
  • náhradných údiacich tyčí aj roštov  

V prípade, že budete mať ďalšie otázky ohľadom udiarní alebo Vás bude zaujímať čokoľvek ohľadom grilovania, neváhajte a obráťte sa na nás. Volať môžete na našu zákaznícku linku, spojiť sa s nami prostredníctvom kontaktného formulára na webových stránkach alebo sa za nami môžete vydať do kamennej predajne s grilmi a udiarňami Vladeko v Tachloviciach. Tu sa môžete s prípadnými otázkami obrátiť na jedného z našich technických poradcov.

Kategórie produktov

Aktuality

Archív aktualít