Lotus Gril 

Lotus Gril

Hľadáte gril vhodný na balkón, no nad sebou máte nevľúdneho suseda, ktorému nechcete posielať dymové signály? S našimi bezdymovými grilmi Lotus ucíti iba vôňu mäska, nie dymu.   LotusGrill je špeciálne inovovaný gril na drevené uhlie, ktorý vďaka svojej dômyselnej konštrukcii nedymí. Zdá sa vám to nemožné? S grilmi Lotus nie je nič nemožné. Ohnisko je dômyselne chránené pred kvapkávajúcim tukom a nečistotami. Grilovanie je tým pádom bezdymové, zdravé a ľahké. Grilovanie bude jednoducho zábava, a tak to má byť.  

LotusGrill sa dá ľahko prenášať a je vhodným partnerom na balkón či terasu, dok...

Zobraziť celý text

Hľadáte gril vhodný na balkón, no nad sebou máte nevľúdneho suseda, ktorému nechcete posielať dymové signály? S našimi bezdymovými grilmi Lotus ucíti iba vôňu mäska, nie dymu.   LotusGrill je špeciálne inovovaný gril na drevené uhlie, ktorý vďaka svojej dômyselnej konštrukcii nedymí. Zdá sa vám to nemožné? S grilmi Lotus nie je nič nemožné. Ohnisko je dômyselne chránené pred kvapkávajúcim tukom a nečistotami. Grilovanie je tým pádom bezdymové, zdravé a ľahké. Grilovanie bude jednoducho zábava, a tak to má byť.  

LotusGrill sa dá ľahko prenášať a je vhodným partnerom na balkón či terasu, dokonca aj do domácnosti. Misa grilu je dvojplášťová s veľmi dobrou tepelnou izoláciou. Vonkajšia časť grilu je vždy studená, takže nehrozí žiadne popálenie Vás ani Vašich blízkych. Vnútorná časť je rovnako ako grilovací rošt z nerezu. Jednoduché vybratie zaistí úžasne ľahké čistenie. Tieto nerezové súčasti je možné umývať aj v umývačke riadu.  

Grily sú dostupné v mnohých farebných odtieňoch, pričom rovnaké farebné odtiene má aj ich príslušenstvo ako je štetec na marinádu alebo kliešte na grilovanie. Odtieň farby je dokonca znázornený aj na dekoračnom prvku praktického textilného obalu. Pri zakúpení akéhokoľvek grilu Lotus získate v balení prenosnú tašku (okrem grilu Lotus XXL), podpaľovací gél a základné vrece dreveného uhlia.

Ukázať 1 - 12 z 55 produktov
na stránku

Recenzie LotusGrill

Gril na drevené uhlie LotusGrill, najnovší prírastok do našej rodinky prenosných stolných grilov. Ide o moderné grily, ktoré sa vyznačujú svojim atraktívnym okrúhlym dizajnom, jednoduchou prenosnosťou a ich hlavnou výhodou je, že hoci fungujú na drevené uhlie, sú bezdymové. Grily tohto nemeckého výrobcu si určite nájdu miestečko v nejednej domácnosti. Gril určite nikde neprehliadnete, má totiž moderný kruhový tvar a navyše vonkajšiu misu grilu v množstve farebných variantov – stačí vybrať tú, ktorá padne do oka práve Vám.    

Popis Lotus grilu  

Partner na cesty – prenosný gril Lotus  

LotusGrill – ako to funguje?  

Príslušenstvo LotusGrill        

POPIS BEZDYMOVÉHO GRILU LOTUS

 gril lotus

Tento gril si môžete zakúpiť v niekoľkých veľkostiach. Menší kompaktný gril Lotus bude Vaším ideálnym spoločníkom na cesty. Väčší gril Lotus XL Vám neurobí hanbu na žiadnej záhradnej párty. Najväčší gril Lotus XXL je už dodávaný s praktickým vozíčkom a plnohodnotne supluje záhradnú kuchyňu. Akúkoľvek veľkosť si vyberiete, s grilmi Lotus nešliapnete vedľa. Gril je dodávaný v praktickom textilnom obale, vďaka ktorému gril ľahko vezmete so sebou na výlet. Vďaka svojej veľkosti sa zmestí do každého kufra auta, a večer na chalupe či v kempe určite príde vhod. Horná časť tašky obsahuje dizajnový prúžok vo farbe grilu. Gril je navyše úplne bezpečný – vonkajší plášť sa nezahrieva a nehrozí žiadne nebezpečenstvo popálenia Vám ani Vašim ratolestiam. Vďaka tejto konštrukcii a grilovaciemu roštu pripevnenému ku grilu kovovými svorkami sa dá s grilom manipulovať aj počas grilovania. Tento gril nemá hranice a úplne Vás uchváti.    

PARTNER NA CESTY – PRENOSNÝ GRIL LOTUS

 gril lotus

Veľkosť grilu a jeho konštrukcia nám umožňujú jeho ľahký transport. Vďaka pribalenej taške si gril môžete zobrať naozaj kdekoľvek. Gril má veľmi atraktívny vzhľad, ktorý Vám neurobí žiadnu hanbu, takže ho v pokoji môžete v kempe vytiahnuť na stôl, či usporiadať poriadnu záhradnú párty. Gril v najmenšej veľkosti váži necelé 4 kilogramy. Spracovanie grilu je na vysokej úrovni a nemusíte sa báť najmenšieho poškodenia. Či už plánujete výlet do kempu, stanovačku alebo len posedenie s priateľmi, s týmto grilom to bude ako prechádzka ružovým sadom. Akonáhle LotusGrill raz vyskúšate, už ho nepustíte z ruky nech pôjdete kamkoľvek.    

AKO FUNGUJE LOTUSGRILL

 gril lotus

Hlavným pozitívom tohto grilu je bezpochyby to, že je bezdymový. Určite sa zhodneme, že grilovanie bez štipľavého zápachu je oveľa príjemnejšie. Tento gril je prepracovaný takmer k dokonalosti, obsahuje množstvo vychytávok, pri ktorých je zrejmé, že nad nimi niekto naozaj premýšľal. Kovové svorky uchytia nerezový rošt ku grilu. Skrytý ventilátor s presnou reguláciou umožňuje nastavenie teploty presne podľa vašej potreby. Dvojplášťová konštrukcia na jednoduchšie čistenie – vnútornú nerezovú misu je možné aj s roštom umývať v umývačke riadu. A vonkajšia misa je vždy chladná na dotyk. Celé kúzlo tohto bezdymového grilu spočívam v tom, že ohnisko s uhlím alebo briketami je oddelené, respektíve uschované pred kvapkajúcim tukom a inými nečistotami. Týmto oddelením sa zamedzilo vzniku karcinogénnych látok a dymu.          

Príslušenstvo LotusGrill

 lotus gril

K týmto bezdymovým grilom je dostupná celá škála príslušenstva. Lotus Gril má štandardný nerezový rošt, ku ktorému je možné prikúpiť napríklad Pizza kameň. Tento kameň je keramický s nepriľnavou povrchovou úpravou a slúži na prípravu všetkého, čo nechcete na grile spáliť. Okrem pizze, ako názov napovedá, sa na ňom dá robiť aj chlieb alebo štrúdľa. Všetko je len o vašich chutiach. Silikónový štetec a grilovacie kliešte sú v sortimente príslušenstva tak trochu samozrejmosťou. Tu si stačí z veľkej škály farieb vybrať tú, ktorá sa najlepšie hodí k farbe Vášho grilu. Čo však ku klasickému príslušenstvu na grilovanie nepatrí, je Fondue Set LotusGrill – áno, čítate dobre, naozaj Fondue Set. Gril, ktorý môžete použiť doma v obývačke a urobiť si s partnerom fondue? Toto jednoducho musíte mať.  

Nevyhnutnou súčasťou Vášho LotusGrillu bude určite aj poklop so sklenenou pokrievkou LotusGrill. Týmto poklopom zaistíte stálu teplotu vo vnútri grilu. V hornej časti poklopu je sklenená pokrievka so zabudovaným teplomerom. Grilované jedlo budete mať vždy pod kontrolou, či už pohľadom cez priehľadné sklo pokrievky alebo vďaka ručičke teplomeru. Potrebujete trochu prikúriť? Stačí otočiť gombíkom a ventilátor v spodnej časti grilu rozhorí uhlie umiestnené v zásobníku viac. Následne môžete len sledovať, ako teplota na ručičke teplomeru stúpa.

Kategórie produktov

Aktuality

Archív aktualít