RBL425PK-FR-A
Napoleon
Skladom
Pozor: posledné kusy na sklade!
Dátum dostupnosti:
Bežná cena:
Zľava
ušetríte
Plynový gril Napoleon Rebel 425
Plynový gril Napoleon Rebel 425 so 4 horákmi, liatinovým roštom WAVE a tálem. Ideálny na rovnomerné grilovanie mäsa, zeleniny aj príloh.
Plynový gril Napoleon Rebel 425 je ideálny pre každého, kto hľadá spoľahlivý výkon a praktické riešenie na každodenné grilovanie. Vďaka štyrom horákom zabezpečuje stabilnú teplotu a rovnomerné rozloženie tepla v celej grilovacej komore. Liatinový rošt WAVE s porcelánovým povrchom zaručuje kvalitný kontakt s potravinami a rovnomerné prepečenie. Súčasťou je aj obojstranný liatinový tál pre rozšírenie možností prípravy jedál. Rovnomerné rozloženie tepla na celej grilovacej ploche zabezpečuje konzistentné výsledky pri každom použití.


Tento model ponúka praktickú kombináciu výkonu a funkcií pre pohodlné grilovanie doma aj na záhrade. Štyri horáky umožňujú prípravu viacerých jedál naraz bez obmedzení. Odolná konštrukcia z liateho hliníka zabezpečuje dlhú životnosť aj pri pravidelnom používaní. Praktické detaily ako sklápacie poličky či háčiky na náradie zvyšujú komfort pri práci s grilom. Stabilný výkon 13,6 kW a kvalitné spracovanie zabezpečujú spoľahlivé výsledky pri každom grilovaní.
| Termosonda v poklope | áno |
| Farba | čierna |
| Rozmery | 132 x 116 x 64 cm |
| Grilovací rošt | masívny liatinový rošt WAVE s porcelánovým povrchom s rozmermi 60 x 45 cm |
| Palivo | plyn |
| Základné vybavenie | 4 nerezové horáky, zapaľovací systém JET-FIRE, liatinový rošt WAVE, obojstranný liatinový tál, teplomer s budíkom, sklápacie poličky, rozptyľovače tepla |
| Hmotnosť | 52 kg |
| Príkon | 13,6 kW |
| Záručná doba | 10 rokov na hliníkové a nerezové časti a veko grilu |
| Zapaľovacie systém | JETFIRE |
| Do grilu sa zmestí | 10 kg PB fľaša |
| Pripojovacia sada k PB fľaši | súčasťou balenia |
| Výkon grilu na 1dm² grilovacej plochy | 0,5 kW/dm² |
1 879,00 €
999,00 €
2 899,00 €
4 919,00 €
3 669,00 €
7 125,00 €
489,00 €
549,00 €
789,00 €
1 149,00 €
1 399,00 €
1 095,00 €
689,00 €
199,00 €
2 739,00 €
2 519,00 €
3 499,00 €
2 785,00 €
239,00 €
2 599,00 €
6 509,00 €
539,00 €
769,00 €
789,00 €
1 769,00 €
1 999,00 €
619,00 €
829,00 €
649,00 €
469,00 €
Jarná grilovacia sezóna je v plnom prúde a ani tradičná americká značka peletových grilov Traeger...
Premýšľate o kúpe svojho prvého grilu? Starý gril už dosluhuje a chceli by ste ho vymeniť za...
Malý, ľahko prenosný plynový gril Napoleon Travel TQ240 bude Vašim perfektným spoločníkom na...