RPS525RSIBPSS-2
Napoleon
Otázka na tovar
Pozor: posledné kusy na sklade!
Dátum dostupnosti:
Bežná cena:
Zľava
ušetríte
Gril Napoleon Rogue 525 PRO-S nerez
Plynový gril Napoleon Rogue 525 PRO-S v nerezovom prevedení so 4 horákmi, Sizzle Zone a zadným infra horákom. Nerezový rošt WAVE a vysoký výkon pre náročné grilovanie.
Napoleon Rogue 525 PRO-S v nerezovom prevedení je plynový gril vhodný pre väčšie grilovanie na záhrade aj terase. Vďaka robustnej konštrukcii zvládne aj časté používanie bez straty výkonu. Štyri nerezové horáky zabezpečujú rovnomerné rozloženie tepla po celej grilovacej ploche. Nerezový rošt WAVE ponúka stabilnú plochu a jednoduchú údržbu pri každom grilovaní. Bočné stolíky poskytujú dostatok priestoru na prípravu surovín aj odkladanie pomôcok. Bočný horák Sizzle Zone umožňuje rýchle zatiahnutie steakov pri extrémnych teplotách.




Tento gril je ideálny pre tých, ktorí chcú kombinovať výkon, odolnosť a variabilitu pri grilovaní väčšieho množstva jedla. Umožňuje pripraviť viac chodov naraz a lepšie organizovať celý proces. Zadný infračervený horák je vhodný na ražnenie a pomalé pečenie väčších kusov mäsa. Systém zapaľovania JET-FIRE zabezpečuje rýchle a spoľahlivé zapálenie horákov bez zdržania. Nerezová konštrukcia zvyšuje odolnosť voči počasiu aj opotrebovaniu. Úložný priestor pod grilom poskytuje miesto na PB fľašu aj príslušenstvo.
| Termosonda v poklope | áno |
| Rozmery | 154 x 123 x 64 cm |
| Grilovací rošt | masívny nerezový WAVE, rozmer 73 x 45 cm |
| Palivo | plyn |
| Základné vybavenie | 4 nerezové horáky, 1 bočný horák, 1 zadný infra horák, zapaľovací systém JET-FIRE, zvlnený nerezový rošt WAVE, teplomer s budíkom, sklápací stolček |
| Hmotnosť | 79 kg |
| Príkon | 26,1 kW |
| Záručná doba | 15 let na hliníkové, nerezové části grilu, víko grilu a nerezový rošt |
| Zapaľovacie systém | JET-FIRE |
| Do grilu sa vojde | 10 kg PB fľaša |
| Pripojovacia sada k PB fľaši | súčasťou balenia |
| Výkon grilu na 1dm² grilovacej plochy | 0,7kw/dm² |
1 769,00 €
1 489,00 €
1 989,00 €
999,00 €
1 639,00 €
1 999,00 €
1 769,00 €
1 439,00 €
1 539,00 €
1 129,00 €
1 759,00 €
1 739,00 €
99,00 €
109,00 €
125,00 €
79,00 €
169,00 €
199,00 €
149,00 €
239,00 €
112,00 €
1 619,00 €
65,00 €
85,00 €
Malý, ľahko prenosný plynový gril Napoleon Travel TQ240 bude Vašim perfektným spoločníkom na...
Tohtoročnej zime už definitívne odzvonilo. Jar je v plnej sile a my dostali chuť na poriadnu...
Grilovacia sezóna začína a tej tohtoročnej budú s najväčšou pravdepodobnosťou dominovať okrem...