RSE425RSIBPK-1
Napoleon
Skladom
Pozor: posledné kusy na sklade!
Dátum dostupnosti:
Bežná cena:
Zľava
ušetríte
Gril Napoleon Rogue SE 425
Plynový gril Napoleon Rogue SE 425 s výkonom 23,75 kW a SIZZLE ZONE až 800 °C. Nerezové rošty a infra horák pre presné a rovnomerné grilovanie.
Plynový gril Napoleon Rogue SE 425 je ideálny pre každého, kto chce spojiť výkon a jednoduché ovládanie. Vďaka trom horákom a infračervenému systému zvládne prípravu rôznych jedál bez obmedzení. Nerezové rošty zabezpečujú rovnomerné rozloženie tepla a spoľahlivé výsledky pri každom grilovaní. Bočný horák SIZZLE ZONE umožňuje rýchle zatiahnutie mäsa pri vysokých teplotách. Rovnomerné prepečenie a presná regulácia teploty zaručujú konzistentný výsledok pri každom použití.
Tento model ponúka ideálnu kombináciu výkonu a praktických funkcií pre každodenné grilovanie. Vďaka zadnému infra horáku a bočnému variču môžete pripravovať viac jedál naraz. Odolná konštrukcia a kvalitné materiály zabezpečujú dlhú životnosť aj pri častom používaní. Praktické odkladacie plochy a úložný priestor zvyšujú komfort pri práci s grilom. Výkon 23,75 kW a robustné spracovanie zabezpečujú stabilné výsledky bez kompromisov.
| Termosonda v poklope | áno |
| Farba | čierna |
| Rozmery | 140 x 123 x 64 cm |
| Grilovací rošt | masívne nerezové rošty WAVE |
| Palivo | plyn |
| Základné vybavenie | 3 nerezové horáky, 1 bočný horák, 1 bočný varič, termosonda s budíkom, liatinový rošt, systém zapaľovania JET-FIRE, sklápacie nerezové poličky |
| Hmotnosť | 67 kg |
| Príkon | 23,75 kW |
| Záručná doba | 15 rokov na hliníkové, nerezové časti, veko grilu a nerezové rošty |
| Zapaľovacie systém | JET-FIRE |
| Do grilu sa vojde | 10 kg PB fľaša |
843,50 €
1 388,05 €
798,15 €
311,87 €
198,30 €
693,51 €
101,20 €
520,20 €
775,00 €
126,40 €
189,80 €
122,00 €
122,00 €
122,00 €
122,00 €
122,00 €
122,00 €
1 188,00 €
1 836,00 €
219,30 €
800,10 €
210,80 €
379,60 €
464,00 €
506,10 €
1 095,00 €
759,00 €
1 489,00 €
1 639,00 €
3 199,00 €
Jarná grilovacia sezóna je v plnom prúde a ani tradičná americká značka peletových grilov Traeger...
Premýšľate o kúpe svojho prvého grilu? Starý gril už dosluhuje a chceli by ste ho vymeniť za...
Malý, ľahko prenosný plynový gril Napoleon Travel TQ240 bude Vašim perfektným spoločníkom na...