ROS-251057
Grily Rösle
Skladom
Pozor: posledné kusy na sklade!
Dátum dostupnosti:
Bežná cena:
Zľava
ušetríte
Gril Rösle Allflame Hero 4
Plynový gril Rösle Allflame Hero 4 so 4 horákmi, Primezone až 800 °C a liatinovým roštom. Zadný horák, veľká plocha a rovnomerné grilovanie.
Rösle Allflame Hero 4 je plynový gril určený pre náročné grilovanie na záhrade aj terase. Ponúka dostatok výkonu a priestoru na prípravu jedál pre viac ľudí naraz. Štyri nerezové horáky zabezpečujú rovnomerné rozloženie tepla po celej grilovacej ploche. Smaltovaný liatinový rošt Vario+ umožňuje využitie rôzneho príslušenstva a variabilné grilovanie. Bočný horák Primezone až do 800 °C je ideálny na rýchle zatiahnutie steakov aj prípravu príloh. Sklenené okno vo veku umožňuje kontrolu jedla bez zbytočného úniku tepla.



Tento gril je ideálny pre tých, ktorí chcú kombinovať výkon a flexibilitu pri grilovaní rôznych typov jedál. Umožňuje pripraviť viac chodov naraz a lepšie organizovať celý proces. Zadný infračervený horák je vhodný na ražnenie a pomalé pečenie väčších kusov mäsa. Elektronické zapaľovanie zabezpečuje rýchle a pohodlné spustenie grilu. Podsvietené ovládacie gombíky uľahčujú používanie aj večer. Robustná konštrukcia s kolieskami umožňuje jednoduchú manipuláciu a stabilitu pri používaní.
| Termosonda v poklope | áno |
| Farba | čierna |
| Rozmery transportného balenia | 62 x 69 x 89 cm |
| Rozmery | 118 x 138 x 61,8 cm |
| Grilovací rošt | smaltovaný liatinový 70 x 45 cm, dohrievací nerezový 70 x 16 cm |
| Palivo | plyn |
| Základné vybavenie | 4x nerezové horáky, 1x Prime zone, 1x zadný horák, elektronické zapaľovanie, smaltovaný liatinový rošt, teplomer s budíkom, sklápacie stolčeky, podsvietené gombíky, pripojovacia sada k PB fľaši |
| Hmotnosť | 53 kg |
| Príkon | 4 x 3,5 kW hlavná grilovacia plocha, 4 kW prime zóna, 3 kW integrovaný zadný horák |
| Zapaľovacie systém | elektronické |
| Do grilu sa vojde | 10 kg PB fľaša |
| Hmotnosť transportného balenia | 67 kg |
| Pripojovacia sada k PB fľaši | súčasťou balenia |
33,83 €
33,83 €
20,27 €
28,18 €
28,18 €
10,11 €
10,11 €
112,88 €
10,11 €
10,11 €
22,53 €
37,21 €
53,03 €
30,44 €
39,47 €
30,44 €
56,41 €
56,41 €
16,88 €
13,50 €
24,79 €
30,44 €
79,00 €
12,37 €
33,83 €
30,44 €
12,37 €
14,63 €
101,59 €
28,18 €
Premýšľate o kúpe svojho prvého grilu? Starý gril už dosluhuje a chceli by ste ho vymeniť za...
Malý, ľahko prenosný plynový gril Napoleon Travel TQ240 bude Vašim perfektným spoločníkom na...
Tohtoročnej zime už definitívne odzvonilo. Jar je v plnej sile a my dostali chuť na poriadnu...