PRO285X-MK-PHM
Napoleon
Skladom
Pozor: posledné kusy na sklade!
Dátum dostupnosti:
Bežná cena:
Zľava
ušetríte
Gril Napoleon Travel Pro285X PHANTOM
Plynový gril Napoleon Travel Pro285X Phantom s výkonom 4,1 kW, liatinovým roštom a skladacím vozíkom. Ideálny na cestovanie aj grilovanie na terase.
Plynový gril Napoleon Travel Pro285X Phantom je ideálny pre každého, kto chce grilovať aj mimo domova bez zbytočných kompromisov. Vďaka kompaktným rozmerom a skladaciemu vozíku ho jednoducho preveziete aj v menšom aute. Dva horáky zabezpečujú dostatočný výkon na prípravu mäsa, zeleniny aj príloh. Liatinový rošt WAVE rovnomerne rozvádza teplo a zaručuje stabilné výsledky. Kompaktný dizajn vhodný na cestovanie aj malé priestory robí z tohto modelu praktického pomocníka na každú príležitosť.
Tento model ponúka ideálnu kombináciu mobility a praktického využitia pre každodenné aj rekreačné grilovanie. Skladací vozík zabezpečuje jednoduchú manipuláciu a zároveň pohodlnú pracovnú výšku. Možnosť výmeny časti roštu za liatinovú dosku rozširuje možnosti prípravy jedál. Uzamykateľné veko a pevná konštrukcia zvyšujú bezpečnosť pri prenose. Nízka hmotnosť a jednoduchá manipulácia umožňujú vziať gril kamkoľvek bez námahy.
| Termosonda v poklope | áno |
| Farba | matne čierna |
| Výkon grilu | 4,1 kW |
| Rozmery | 101 x 112 x 51cm |
| Grilovací rošt | dvojdielny zvlnený liatinový rošt Wave 54 x 37 cm |
| Palivo | plyn (propán-bután) |
| Základné vybavenie | 2 nerezové horáky, skladací stolík, bočné pulty, teplomer, držiak na plynovú fľašu, dvojdielny liatinový rošt so zvlnenou mriežkou |
| Hmotnosť | 29 kg |
| Záručná doba | predľžená záruka až 10 rokov |
219,00 €
325,00 €
325,00 €
45,00 €
65,00 €
79,00 €
195,00 €
69,00 €
193,00 €
59,00 €
469,00 €
189,00 €
Premýšľate o kúpe svojho prvého grilu? Starý gril už dosluhuje a chceli by ste ho vymeniť za...
Malý, ľahko prenosný plynový gril Napoleon Travel TQ240 bude Vašim perfektným spoločníkom na...
Tohtoročnej zime už definitívne odzvonilo. Jar je v plnej sile a my dostali chuť na poriadnu...