TQ240-BK
Napoleon
Skladom
Pozor: posledné kusy na sklade!
Dátum dostupnosti:
Bežná cena:
Zľava
ušetríte
Cestovný gril Napoleon TQ240-BK
Cestovný gril Napoleon TQ240-BK s liatinovým roštom WAVE. Kompaktný, ľahký a ideálny na balkón, kempovanie aj cestovanie.
Cestovný gril Napoleon TQ240-BK je praktické riešenie na grilovanie doma aj na cestách. Vďaka kompaktným rozmerom a nízkej hmotnosti ho jednoducho prenesiete na balkón, do kempu či na výlet. Masívny liatinový rošt WAVE zabezpečuje rovnomerné prepečenie jedla. Horák s výkonom 2,8 kW sa jednoducho zapaľuje otočením gombíka. Sklápacie nožičky a uzamykateľné veko zvyšujú bezpečnosť pri preprave.


Gril je ideálny pre menšie priestory aj cestovanie. Ochrana proti vetru umožňuje stabilné grilovanie aj v horších podmienkach. Záchytná miska na tuk uľahčuje údržbu po grilovaní. Možnosť napájania kartušou alebo PB fľašou zvyšuje flexibilitu používania. Ide o praktický prenosný gril pre pohodlné grilovanie kdekoľvek, ktorý ocení každý milovník grilovania.
| Farba | čierna |
| Výkon grilu | 2,8 kW |
| Rozmery | 66 x 47 x 51cm |
| Grilovací rošt | zvlnený grilovací rošt WAVE s veľkosťou 34 x 49 cm |
| Palivo | plynová kartuša |
| Základné vybavenie | zvlnený liatinový rošt WAVE, uzamykateľné veko |
| Hmotnosť | 10 kg |
| Záručná doba | 10 rokov |
325,00 €
489,00 €
325,00 €
45,00 €
65,00 €
79,00 €
195,00 €
69,00 €
193,00 €
59,00 €
469,00 €
189,00 €
Malý, ľahko prenosný plynový gril Napoleon Travel TQ240 bude Vašim perfektným spoločníkom na...
Tohtoročnej zime už definitívne odzvonilo. Jar je v plnej sile a my dostali chuť na poriadnu...
Grilovacia sezóna začína a tej tohtoročnej budú s najväčšou pravdepodobnosťou dominovať okrem...