PRO285X-BK-CE
Napoleon
Skladom
Pozor: posledné kusy na sklade!
Dátum dostupnosti:
Bežná cena:
Zľava
ušetríte
Gril Napoleon Travel Pro285X
Napoleon Travel Pro285X je plynový gril s dvomi nerezovými horákmi a praktickým skladacím vozíkom


| Termosonda v poklope | áno |
| Farba | čierna |
| Rozmery | 101 × 112 × 51 cm |
| Grilovací rošt | dvojdielny zvlnený liatinový rošt 54 × 37 cm |
| Palivo | plyn (propán-bután) |
| Základné vybavenie | 2 nerezové horáky, skladací stolík, bočné poličky, teplomer, držiak na plynovú fľašu, dvojdielny liatinový rošt so zvlnenou mriežkou |
| Hmotnosť | 27 kg |
| Príkon | 4,1 kW |
| Záručná doba | predĺžená záruka až 10 rokov |
| Zapaľovacie systém | JETFIRE |
| Pripojovacia sada k PB fľaši | súčasť balenia |
219,00 €
325,00 €
489,00 €
325,00 €
45,00 €
65,00 €
79,00 €
195,00 €
69,00 €
193,00 €
59,00 €
469,00 €
189,00 €
Jarná grilovacia sezóna je v plnom prúde a ani tradičná americká značka peletových grilov Traeger...
Premýšľate o kúpe svojho prvého grilu? Starý gril už dosluhuje a chceli by ste ho vymeniť za...
Malý, ľahko prenosný plynový gril Napoleon Travel TQ240 bude Vašim perfektným spoločníkom na...