PRO825RSBIPSS-3
Napoleon
Skladom
Pozor: posledné kusy na sklade!
Dátum dostupnosti:
Bežná cena:
Zľava
ušetríte
Gril Napoleon Prestige Pro 825 nerez
Plynový gril Napoleon Prestige Pro 825 s výkonom 38,6 kW a viacerými horákmi vrátane SIZZLE ZONE. Ideálny na veľké grilovanie a maximálnu kontrolu prípravy.
Plynový gril Napoleon Prestige Pro 825 predstavuje špičkové riešenie pre náročné grilovanie vo veľkom. Vďaka kombinácii viacerých horákov vrátane infračervených zón zvládne prípravu rôznych jedál naraz bez obmedzení. Veľká grilovacia plocha a nerezové rošty WAVE zabezpečujú rovnomerné rozloženie tepla a presné výsledky. Dve samostatné veká umožňujú rozdeliť grilovanie podľa potreby. Maximálna kapacita a presná kontrola teploty robia z tohto modelu ideálnu voľbu pre náročných používateľov.
Tento gril ponúka kombináciu výkonu, priestoru a výbavy pre profesionálne použitie. Vďaka viacerým horákom vrátane zadného, bočného a údiaceho horáka pripravíte široké spektrum jedál naraz. Robustná nerezová konštrukcia zabezpečuje dlhú životnosť aj pri intenzívnom používaní. Osvetlenie grilu a podsvietené ovládanie umožňujú pohodlné grilovanie aj večer. Extrémny výkon 38,6 kW a špičkové spracovanie zaručujú spoľahlivé výsledky bez kompromisov.
| Termosonda v poklope | áno |
| Farba | nerezová |
| Výkon grilu | 38,6 kW |
| Rozmery | 239 x 64 x 130 cm |
| Grilovací rošt | masívny nerezový rošt WAVE s veľkosťou 5 474 cm2 |
| Palivo | plyn |
| Základné vybavenie | 4 nerezové horáky, 2 keramické horáky SIZZLE ZONE, 2 samostatné veká, 1 horák na údenie, 1 zadný horák, 1 bočný horák s platničkou, ohrievací rošt, zvlnený nerezový rošt WAVE, osvetlenie pre grilovací rošt, podsvietenie |
| Hmotnosť | 205 kg |
| Záručná doba | doživotná záruka na nerezové časti, veko grilu a nerezový grilovací rošt |
| Zapaľovacie systém | JET-FIRE |
| Do grilu sa vojde | 10 kg PB fľaša |
843,50 €
1 388,05 €
798,15 €
311,87 €
198,30 €
693,51 €
101,20 €
520,20 €
775,00 €
126,40 €
189,80 €
122,00 €
122,00 €
122,00 €
122,00 €
122,00 €
122,00 €
1 188,00 €
1 836,00 €
219,30 €
800,10 €
210,80 €
379,60 €
464,00 €
506,10 €
1 095,00 €
759,00 €
1 489,00 €
1 639,00 €
3 199,00 €
Malý, ľahko prenosný plynový gril Napoleon Travel TQ240 bude Vašim perfektným spoločníkom na...
Tohtoročnej zime už definitívne odzvonilo. Jar je v plnej sile a my dostali chuť na poriadnu...
Grilovacia sezóna začína a tej tohtoročnej budú s najväčšou pravdepodobnosťou dominovať okrem...