F425DSBPK-1
Napoleon
Skladom
Pozor: posledné kusy na sklade!
Dátum dostupnosti:
Bežná cena:
Zľava
ušetríte
Gril Napoleon Freestyle 425 SB s dvierkami
Gril Napoleon Freestyle 425 SB so 4 horákmi, bočným varičom a liatinovým roštom WAVE 60 × 45 cm ponúka vysoký výkon a pohodlné grilovanie.
Gril Napoleon Freestyle 425 SB s dvierkami je výkonný plynový gril určený pre väčšie rodinné grilovanie a stretnutia s priateľmi. Štyri nerezové horáky s celkovým výkonom 16,6 kW zabezpečujú rýchle nahriatie a rovnomerné rozloženie tepla na celej ploche roštu. Bočný varič umožňuje prípravu omáčok a príloh priamo pri grilovaní. Masívny liatinový rošt WAVE s porcelánovým povrchom poskytuje výborný kontakt s potravinou a profesionálny výsledok. Uzavretá hliníková komora, teplomer v poklope a systém JET-FIRE zvyšujú komfort aj kontrolu nad grilovaním.


Ak hľadáte výkonný plynový gril s väčšou grilovacou plochou, model 425 SB ponúka ideálne riešenie. Štyri horáky umožňujú presnú reguláciu teploty a flexibilné zónové grilovanie. Bočný varič prináša praktické rozšírenie možností prípravy jedál bez nutnosti presúvať sa do kuchyne. Liatinový rošt WAVE zabezpečuje kvalitné prepečenie a typický Napoleon vzor. Ide o spoľahlivý gril vhodný na pravidelné a intenzívne používanie.
| Termosonda v poklope | áno |
| Farba | čierna |
| Rozmery | 132 x 116 x 64 cm |
| Grilovací rošt | masívny liatinový rošt WAVE s porcelánovým povrchom s rozmermi 60 × 45 cm |
| Palivo | plyn |
| Základné vybavenie | 4 nerezové horáky, bočný varič, zapaľovací systém JET-FIRE, liatinový rošt WAVE, ohrievací rošt, teplomer v poklope, sklopné poličky, rozptyľovače tepla |
| Hmotnosť | 54 kg |
| Príkon | 16,6 kW |
| Záručná doba | 10 rokov na hliníkové a nerezové časti a veko grilu |
| Zapaľovacie systém | JETFIRE |
| Do grilu sa vojde | 10 kg PB lahev |
| Pripojovacia sada k PB fľaši | súčasťou balenia |
| Výkon grilu na 1dm² grilovacej plochy | 0,5 kW/dm² |
1 095,00 €
769,00 €
539,00 €
689,00 €
549,00 €
789,00 €
204,00 €
99,00 €
79,00 €
65,00 €
89,00 €
179,00 €
199,00 €
649,00 €
759,00 €
Jarná grilovacia sezóna je v plnom prúde a ani tradičná americká značka peletových grilov Traeger...
Premýšľate o kúpe svojho prvého grilu? Starý gril už dosluhuje a chceli by ste ho vymeniť za...
Malý, ľahko prenosný plynový gril Napoleon Travel TQ240 bude Vašim perfektným spoločníkom na...