F365DPK-1
Napoleon
Skladom
Pozor: posledné kusy na sklade!
Dátum dostupnosti:
Bežná cena:
Zľava
ušetríte
Gril Napoleon Freestyle 365 s dvierkami – čierny
Plynový gril Napoleon Freestyle 365 s tromi horákmi, liatinovým roštom WAVE a výkonom 12 kW ponúka rýchle nahriatie a rovnomerné grilovanie.
Gril Napoleon Freestyle 365 s dvierkami v čiernom prevedení je moderný plynový gril určený pre pohodlné domáce grilovanie. Tri nerezové horáky s výkonom 12 kW zabezpečujú rýchle nahriatie a vysoký výkon až do 330 °C. Masívny liatinový rošt WAVE s porcelánovým povrchom ponúka rovnomerné prepečenie a typický Napoleon vzor. Uzavretá grilovacia komora z liateho hliníka zvyšuje stabilitu teploty počas prípravy jedál. Praktické bočné stolíky, teplomer v poklope a zapaľovanie JET-FIRE zvyšujú komfort každodenného používania.


Ak hľadáte spoľahlivý plynový gril pre rodinné grilovanie, model Freestyle 365 ponúka ideálnu kombináciu výkonu a praktickosti. Trojica horákov zabezpečuje presnú reguláciu teploty a rovnomerné rozloženie tepla na celej ploche roštu. Liatinový rošt WAVE poskytuje výborné grilovacie výsledky a charakteristický vzor na mäse. Systém JET-FIRE umožňuje jednoduché zapálenie jedným otočením gombíka. Ide o kompaktný, ale výkonný gril s 10-ročnou zárukou na vybrané časti, vhodný na každodenné používanie.
| Termosonda v poklope | áno |
| Farba | čierna |
| Rozmery | 116 x 124 x 64 cm |
| Grilovací rošt | Masívny liatinový rošt WAVE s porcelánovým povrchom s rozmerom 51 × 45 cm |
| Palivo | plyn |
| Základné vybavenie | 3 nerezové horáky, zapaľovací systém JET-FIRE, liatinový rošt WAVE, ohrievací rošt, teplomer v poklope, sklopné bočné poličky, rozptyľovače tepla |
| Hmotnosť | 47 kg |
| Príkon | 12 kW |
| Záručná doba | 10 rokov na hliníkové a nerezové časti a veko grilu |
| Zapaľovacie systém | JETFIRE |
| Do grilu sa vojde | 10 kg PB fľaša |
| Pripojovacia sada k PB fľaši | súčasťou balenia |
| Výkon grilu na 1dm² grilovacej plochy | 0,54kw/dm² |
1 095,00 €
769,00 €
789,00 €
689,00 €
549,00 €
789,00 €
204,00 €
99,00 €
79,00 €
65,00 €
89,00 €
179,00 €
199,00 €
649,00 €
759,00 €
Jarná grilovacia sezóna je v plnom prúde a ani tradičná americká značka peletových grilov Traeger...
Premýšľate o kúpe svojho prvého grilu? Starý gril už dosluhuje a chceli by ste ho vymeniť za...
Malý, ľahko prenosný plynový gril Napoleon Travel TQ240 bude Vašim perfektným spoločníkom na...