F425DPK-1
Napoleon
Otázka na tovar
Pozor: posledné kusy na sklade!
Dátum dostupnosti:
Bežná cena:
Zľava
ušetríte
Gril Napoleon Freestyle 425 s dvierkami
Plynový gril Napoleon Freestyle 425 so 4 horákmi a liatinovým roštom WAVE 60 × 45 cm ponúka vysoký výkon a rovnomerné grilovanie.
Gril Napoleon Freestyle 425 s dvierkami v čiernom prevedení je výkonný plynový gril vhodný na rodinné grilovanie aj väčšie stretnutia. Štyri nerezové horáky s výkonom 16,6 kW zabezpečujú rýchle nahriatie a rovnomerné rozloženie tepla na celej ploche roštu. Masívny liatinový rošt WAVE s porcelánovým povrchom prináša výborný kontakt s potravinou a profesionálny výsledok. Grilovacia komora z liateho hliníka zvyšuje stabilitu teploty počas prípravy jedál. Systém JET-FIRE a zabudovaný teplomer v poklope zabezpečujú jednoduché ovládanie a kontrolu nad grilovaním.

Ak hľadáte silný plynový gril s väčšou grilovacou plochou, model 425 je ideálnou voľbou. Štyri horáky umožňujú presnú reguláciu teploty a zónové grilovanie rôznych pokrmov naraz. Liatinový rošt WAVE zabezpečuje rovnomerné prepečenie a typický Napoleon vzor. Uzavretá komora z liateho hliníka pomáha udržať stabilnú teplotu aj pri dlhšom grilovaní. Ide o spoľahlivý gril navrhnutý na pravidelné používanie.
| Termosonda v poklope | áno |
| Farba | čierna |
| Rozmery | 132 x 116 x 64 cm |
| Grilovací rošt | masívny liatinový rošt WAVE s porcelánovým povrchom s rozmermi 60 × 45 cm |
| Palivo | plyn |
| Základné vybavenie | 4 nerezové horáky, zapaľovací systém JET-FIRE, liatinový rošt WAVE, ohrievací rošt, termosonda s teplomerom, sklopné poličky, rozptyľovače tepla |
| Hmotnosť | 54 kg |
| Príkon | 16,6 kW |
| Záručná doba | 10 rokov na hliníkové a nerezové časti a veko grilu |
| Zapaľovacie systém | JETFIRE |
| Do grilu sa vojde | 10 kg PB fľaša |
| Pripojovacia sada k PB fľaši | súčasťou balenia |
| Výkon grilu na 1dm² grilovacej plochy | 0,5kw/dm² |
1 095,00 €
769,00 €
789,00 €
539,00 €
689,00 €
549,00 €
789,00 €
204,00 €
99,00 €
79,00 €
65,00 €
89,00 €
179,00 €
199,00 €
759,00 €
Jarná grilovacia sezóna je v plnom prúde a ani tradičná americká značka peletových grilov Traeger...
Premýšľate o kúpe svojho prvého grilu? Starý gril už dosluhuje a chceli by ste ho vymeniť za...
Malý, ľahko prenosný plynový gril Napoleon Travel TQ240 bude Vašim perfektným spoločníkom na...