LD365DSIBPKSS
Napoleon
Otázka na tovar
Pozor: posledné kusy na sklade!
Dátum dostupnosti:
Bežná cena:
Zľava
ušetríte
Gril Napoleon Legend 365 s dvierkami
Plynový gril Napoleon Legend s tromi rúrkovými horákmi z nerezovej ocele a horákom umiestneným v ľavom bočnom pultíku



| Termosonda v poklope | áno |
| Farba | čierna |
| Rozmery | 116 x 124 x 64 cm |
| Grilovací rošt | masívne liatinový rošt WAVE s porcelánovým povrchom s rozmermi 51 x 45 cm |
| Palivo | plyn |
| Základné vybavenie | 3 nerezové horáky, bočný infračervený horák SIZZLE ZONE, termosonda s budíkom, liatinový rošt WAVE, systém zapaľovania JET-FIRE, sklápacie polička, rozptyľovač tepla |
| Hmotnosť | 47 kg |
| Príkon | 12 kW |
| Záručná doba | 10 rokov na hliníkové a nerezové časti a veko grilu |
| Zapaľovacie systém | JET-FIRE |
| Do grilu sa vojde | 10 kg PB fľaša |
1 739,00 €
1 769,00 €
3 515,00 €
1 879,00 €
999,00 €
2 899,00 €
4 919,00 €
3 669,00 €
7 125,00 €
489,00 €
549,00 €
789,00 €
1 149,00 €
1 399,00 €
1 095,00 €
689,00 €
199,00 €
2 739,00 €
2 519,00 €
3 499,00 €
2 785,00 €
239,00 €
2 599,00 €
6 509,00 €
539,00 €
769,00 €
789,00 €
1 769,00 €
1 999,00 €
619,00 €
Malý, ľahko prenosný plynový gril Napoleon Travel TQ240 bude Vašim perfektným spoločníkom na...
Tohtoročnej zime už definitívne odzvonilo. Jar je v plnej sile a my dostali chuť na poriadnu...
Grilovacia sezóna začína a tej tohtoročnej budú s najväčšou pravdepodobnosťou dominovať okrem...