Otázky a odpovědi

Prehľad zaslaných otázok a odpovedí

Na tejto stránke nájdete odpovede na najčastejšie otázky, ktoré nám posielate. Ak sa chcete na niečo opýtať, využite náš formulár, radi vám odpovieme. Pošlite nám svoju otázku.

Otázky z oblasti Udiarne a údenie

Späť na prehľad
 • 12.01.2023 Marcela B

  AKÝ STOLÍK KÚPIŤ K UDIARNI BORNIAK?

  Dobrý deň, chcela by som manželovi kúpiť udiareň Borniak. Máte v ponuke aj stôl, na ktorý by bolo možné udiareň postaviť? Ďakujem.
 • 07.12.2022 Ján V.

  AKÝ STÔL DOKÚPIŤ K UDIARNI BRADLEY?

  Dobrý deň, nemáte v ponuke nejaký podstavec alebo stôl, na ktorý by sa dala postaviť udiareň Bradley Smoker 6? Rád by som si udiareň kúpil, ale nechce sa mi k nej zohýnať. Dá sa k stolu prikúpiť aj bočná polička, aby bolo kam odložiť nádoby s mäsom?
 • 05.12.2022 Dušan M.

  AKO DLHO VYDRŽÍ SUŠENÉ MÄSO Z ELEKTRICKEJ UDIARNE?

  Dobrý deň, chceli by sme skúsiť v elektrickej udiarni pripraviť jerky. Kolegyňa, ktorá nám pomáhala udiareň vybrať, hovorila, že je to možné. Dočítal som sa, že takto pripravené sušené mäso vydrží pokojne aj celý rok. Príde mi to až neuveriteľne dlho. Čím je to spôsobené? Dá sa rovnaký výsledok dosiahnuť sušením mäsa v elektrickej udiarni?  
 • 30.11.2022 Daniel M.

  AKO UDIŤ V PLYNOVOM GRILE ZA POMOCI DYMBOXU?

  Dobrý deň, narazil som na internete na obrázok, kde je dymbox pripojený k plynovému grilu. Máte s tým skúsenosti? Dokázali by ste mi, prosím, vysvetliť, ako sa v grile údi?
 • 27.10.2022 Jan T.

  AKO SA REGULUJE TEPLOTA V ELEKTRICKEJ UDIARNI PRI ÚDENÍ STUDENÝM DYMOM?

  Dobrý deň, rád by som skúsil v elektrickej udiarni údiť za pomoci studeného dymu. Mohli by ste mi prosím poradiť, ako regulovať teplotu v udiarni?
 • 05.10.2022 Antonín K.

  AKO VYČISTIŤ ELEKTRICKÚ UDIAREŇ BORNIAK?

  Dobrý deň, ako často by som mal čistiť elektrickú udiareň Borniak? Mohli by ste mi prosím poradiť, čo môžem a naopak by som nemal na čistenie použiť, aby nedošlo k nejakému poškodeniu udiarne? Ďakujem
 • 15.09.2022 Jan M.

  AKO SÚ IZOLOVANÉ ELEKTRICKÉ UDIARNE BORNIAK?

  Dobrý deň, sú plechové udiarne s generátorom dymu jednoplášťové, alebo sú plášte izolované?
 • 03.02.2022 Dušan M.

  AKO DLHO VYDRŽÍ SUŠENÉ MÄSO Z ELEKTRICKEJ UDIARNE?

  Dobrý deň, chceli by sme skúsiť v elektrickej udiarni pripraviť jerky. Kolegyňa, ktorá nám pomáhala udiareň vybrať, hovorila, že je to možné. Čo som čítal, tak sušené mäso vydrží pokojne aj celý rok. Príde mi to až neuveriteľne dlho. Čím je to spôsobené? Dá sa rovnaký výsledok dosiahnuť sušením mäsa v elektrickej udiarni?
 • 03.12.2021 Markéta H.

  Ako udiť v elektrickej udiarni?

  Dobrý deň, uvažujem nad kúpou elektrickej udiarne. Som v tomto smere úplný začiatočník. Je nejaký „návod“, podľa ktorého sa naučím údiť správne, aby nebolo mäso surové alebo naopak vysušené? Ďakujem.
 • 01.12.2021 Milan D.

  ZLÁ POISTKA U GENERÁTORA DYMU

  Dobrý deň, z ničoho nič mi prestal u elektrickej udiarne Borniak fungovať generátor dymu. Nemohli by ste mi poradiť, kde môže byť chyba? Mám sa obrátiť na servis udiarní Borniak? Ďakujem

Kategórie produktov

Aktuality

Archív aktualít