DO AKEJ UDIARNE PASUJE ZÁCHYTNÁ MISKA PRE BORNIAK 70?

Dobrý deň, na vašich stránkach som našiel záchytnú misku pre udiarne Borniak 70. Na čo táto miska slúži a do ktorej udiarne bude miska pasovať? Ďakujem.
11.05.2023 Kryštof N.

Naša odpoveď:

Dobrý deň, Kryštof, ďakujeme za otázku. Záchytná miska pre udiarne Borniak 70 je veľká nerezová miska navrhnutá tak, aby zakrývala celé dno údiacej komory elektrickej udiarne Borniak. Je kompatibilná so všetkými modelmi udiarní Borniak s veľkosťou 70. Miska je vyrobená z 1 mm hrubého nerezového plechu, zváraného v rohoch. Táto miska efektívne zachytáva odkvapkávajúci tuk a nečistoty, čo pomáha udržiavať vašu udiareň čistejšiu dlhšiu dobu. Vďaka svojej nerezovej konštrukcii taktiež znižuje riziko nechceného výtoku kondenzátu z udiarne. Čistenie misky je navyše veľmi jednoduché, pretože je možné umývať ju v umývačke riadu.

záchytná miska pre Borniak 70

Do akých udiarní záchytná miska pre Borniak 70 pasuje?  

Zachytnú misku môžete dať do udiarní Borniak:        

záchytná miska pre borniak 70

V prípade, že budete mať ďalšie otázky ohľadom príslušenstva pre udiarne alebo Vás bude zaujímať čokoľvek ohľadom údenia, neváhajte a obráťte sa na nás. Volať môžete na našu zákaznícku linku, spojiť sa s nami prostredníctvom kontaktného formulára na webových stránkach alebo sa za nami môžete vydať do kamennej predajne s grilmi a udiarňami Vladeko v Tachloviciach. Tu sa môžete s prípadnými otázkami obrátiť na jedného z našich technických poradcov.

Kategórie produktov

Aktuality

Archív aktualít