PRO285EX-BK
Napoleon
Skladom
Pozor: posledné kusy na sklade!
Dátum dostupnosti:
Bežná cena:
Zľava
ušetríte
Elektrický gril Napoleon TravelQ PRO285EX
Cestovný elektrický gril Napoleon TravelQ PRO285EX zabudovaný do praktického skladacieho vozíka.
| Termosonda v poklope | áno |
| Farba | čierna |
| Výkon grilu | 2,2 kW |
| Rozmery | 74 x 38 x 47 cm |
| Grilovací rošt | liatinový rošt WAVE 54 x 37 cm |
| Palivo | elektrina |
| Základné vybavenie | liatinový rošt WAVE, termsonda, vykurovacia špirála, pojazdný podstavec |
| Hmotnosť | 18 kg |
| Dĺžka napájacieho kábla | 1,8 metra |
| Výkon grilu na 1dm² grilovacej plochy | 0,12kw/dm² |
325,00 €
195,00 €
149,00 €
14,90 €
253,10 €
297,50 €
232,00 €
2 199,00 €
329,00 €
Premýšľate o kúpe svojho prvého grilu? Starý gril už dosluhuje a chceli by ste ho vymeniť za...
Malý, ľahko prenosný plynový gril Napoleon Travel TQ240 bude Vašim perfektným spoločníkom na...
Tohtoročnej zime už definitívne odzvonilo. Jar je v plnej sile a my dostali chuť na poriadnu...