2198523
CAMPINGAZ
Skladom
Pozor: posledné kusy na sklade!
Dátum dostupnosti:
Bežná cena:
Zľava
ušetríte
Gril Campingaz Plancha Electric 1XD
Kompaktný elektrický gril Campingaz® Plancha s masívnym liatinovým tálom. Malé rozmery grilu a váha iba 14 kg sú perfektné pre grilovanie na balkóne, na záhrade aj v kempe.
| Rozmery grilovacieho roštu | 45 x 30 cm |
| Farba | čierna |
| Výkon grilu | 2,1 kW |
| Rozmery | 52 x 39 x 19 cm |
| Grilovací rošt | liatinový s lesklou smaltovanou úpravou |
| Hmotnosť | 14 kg |
| Zapaľovacie systém | elektronický |
| Dĺžka napájacieho kábla | 1,9 m |
| Grilovacia plocha | 1350 cm² |
439,00 €
325,00 €
195,00 €
149,00 €
14,90 €
253,10 €
297,50 €
2 199,00 €
329,00 €
Premýšľate o kúpe svojho prvého grilu? Starý gril už dosluhuje a chceli by ste ho vymeniť za...
Malý, ľahko prenosný plynový gril Napoleon Travel TQ240 bude Vašim perfektným spoločníkom na...
Tohtoročnej zime už definitívne odzvonilo. Jar je v plnej sile a my dostali chuť na poriadnu...