2177560
CAMPINGAZ
Skladom
Pozor: posledné kusy na sklade!
Dátum dostupnosti:
Bežná cena:
Zľava
ušetríte
Elektrický gril Campingaz Attitude 2go
Kompaktný elektrický gril Campingaz Attitude 2go s liatinovým roštom. Malé rozmery grilu a váha iba 14 kg sú perfektné pre grilovanie na balkóne, na záhrade, v kempe aj na cestách.
| Rozmery grilovacieho roštu | 48 x 26 cm |
| Farba | čierna |
| Výkon grilu | 2 kW |
| Rozmery | 59 x 40 x 36 cm |
| Grilovací rošt | liatinový so smaltovanou úpravou |
| Hmotnosť | 14 kg |
| Zapaľovacie systém | elektronický |
| Dĺžka napájacieho kábla | 1,9 m |
| Grilovacia plocha | 1200 cm² |
| Integrovaný teplomer | áno |
439,00 €
325,00 €
195,00 €
149,00 €
14,90 €
297,50 €
232,00 €
2 199,00 €
329,00 €
Premýšľate o kúpe svojho prvého grilu? Starý gril už dosluhuje a chceli by ste ho vymeniť za...
Malý, ľahko prenosný plynový gril Napoleon Travel TQ240 bude Vašim perfektným spoločníkom na...
Tohtoročnej zime už definitívne odzvonilo. Jar je v plnej sile a my dostali chuť na poriadnu...