2185406
CAMPINGAZ
Skladom
Pozor: posledné kusy na sklade!
Dátum dostupnosti:
Bežná cena:
Zľava
ušetríte
Campingaz gril 4 Series Premium W
Plynový gril Campingaz 4 Series Premium W s Blue Flame horákmi, roštom a tálem. Ideálny na rovnomerné grilovanie a jednoduché čistenie.
Plynový gril Campingaz 4 Series Premium W je ideálny pre každého, kto hľadá spoľahlivý výkon a praktické riešenie na každodenné grilovanie. Vďaka štyrom Blue Flame horákom zabezpečuje rovnomerné rozloženie tepla bez studených miest. Kombinácia liatinového roštu a tálu umožňuje pripravovať mäso, zeleninu aj prílohy na jednej ploche. Agátové bočné stolíky poskytujú dostatok priestoru na prípravu surovín aj servírovanie. Blue Flame horáky pre stabilné a rovnomerné grilovanie zabezpečujú konzistentné výsledky pri každom použití.

Tento model ponúka praktické riešenie pre grilovanie väčšieho množstva jedál naraz. Štyri horáky umožňujú presnú reguláciu teploty a vytvorenie viacerých zón na prípravu rôznych jedál. Systém InstaClean AQUA výrazne uľahčuje čistenie po grilovaní bez zbytočnej námahy. Kvalitné materiály a robustná konštrukcia zabezpečujú dlhú životnosť aj pri pravidelnom používaní. Jednoduché čistenie pomocou InstaClean AQUA systému šetrí čas a zjednodušuje údržbu.
| Rozmery grilovacieho roštu | 72 x 46 cm |
| Výkon grilu | 15,1 kW |
| Palivo | plyn |
| Základné vybavenie | liatinový rošt Culinary Modular, obojstranný liatinový tál, teplomer s budíkom, 2 agátové bočné stolíky, 4x Blue Flame horáky z nerezovej ocele, čistiaci systém InstaClean AQUA |
| Záručná doba | predĺžená záruka 5 rokov na nerezové horáky, veko a liatinovú grilovaciu plochu |
| Zapaľovacie systém | elektronický |
| Spotreba plynu | 4x 233 g/h |
| Integrovaný teplomer | ÁNO |
| Do grilu sa zmestí | 10 kg PB fľaša |
236,20 €
236,20 €
226,30 €
84,40 €
101,20 €
142,90 €
134,90 €
240,30 €
37,90 €
49,30 €
63,20 €
140,90 €
42,20 €
411,50 €
369,90 €
75,90 €
337,40 €
421,80 €
548,30 €
590,50 €
590,50 €
632,60 €
431,80 €
293,90 €
239,90 €
479,00 €
641,90 €
466,90 €
273,90 €
195,90 €
Malý, ľahko prenosný plynový gril Napoleon Travel TQ240 bude Vašim perfektným spoločníkom na...
Tohtoročnej zime už definitívne odzvonilo. Jar je v plnej sile a my dostali chuť na poriadnu...
Grilovacia sezóna začína a tej tohtoročnej budú s najväčšou pravdepodobnosťou dominovať okrem...