2181071
CAMPINGAZ
Skladom
Pozor: posledné kusy na sklade!
Dátum dostupnosti:
Bežná cena:
Zľava
ušetríte
Campingaz gril Select 3 LX Plus
Plynový gril Campingaz s tromi horákmi z nerezovej ocele.
Systém Campingaz InstaClean – gril je možné rozobrať a umyť v umývačke
Definitívny koniec čistenia grilu po grilovaní! Vďaka šikovnému systému InstaClean môžete celé vnútro grilu rozobrať a pohodlne nechať umyť v umývačke riadu. Ušetríte čas, nervy a peniaze za čistiace prostriedky a príslušenstvo na čistenie grilu.
| Rozmery grilovacieho roštu | 62,5 x 40 cm |
| Výkon grilu | 9 kW |
| Rozmery | 130 x 62 x 112 cm |
| Palivo | plyn |
| Základné vybavenie | liatinový rošt Culinary Modular, tál, teplomer s budíkom, 2 bočné stolíky, 3x trubkové horáky z nerezovej ocele, čistiaci systém InstaClean |
| Hmotnosť | 50 kg |
| Záručná doba | predĺžená záruka 5 rokov na nerezové horáky, veko a liatinovú grilovaciu plochu |
| Zapaľovacie systém | elektronický |
| Spotreba plynu | 655 g/h |
| Integrovaný teplomer | ÁNO |
| Do grilu sa zmestí | iba 5 kg PB fľaša |
226,30 €
84,40 €
101,20 €
142,90 €
134,90 €
240,30 €
37,90 €
49,30 €
63,20 €
140,90 €
42,20 €
411,50 €
369,90 €
75,90 €
337,40 €
421,80 €
590,50 €
531,45 €
632,60 €
759,15 €
431,80 €
293,90 €
239,90 €
479,00 €
641,90 €
466,90 €
273,90 €
195,90 €
310,90 €
37,90 €
Jarná grilovacia sezóna je v plnom prúde a ani tradičná americká značka peletových grilov Traeger...
Premýšľate o kúpe svojho prvého grilu? Starý gril už dosluhuje a chceli by ste ho vymeniť za...
Malý, ľahko prenosný plynový gril Napoleon Travel TQ240 bude Vašim perfektným spoločníkom na...