2181088
CAMPINGAZ
Skladom
Pozor: posledné kusy na sklade!
Dátum dostupnosti:
Bežná cena:
Zľava
ušetríte
Campingaz gril Select 4 EXS
Plynový gril Campingaz Select 4 EXS s bočným varičom, liatinovým roštom Culinary Modular a InstaClean systémom je vhodný pre väčšie grilovanie.
Campingaz Select 4 EXS je plynový gril vhodný na väčšie záhradné grilovanie aj pravidelné rodinné stretnutia počas celej sezóny. Štyri nerezové horáky zabezpečujú rovnomerné rozloženie tepla po celej grilovacej ploche pri príprave mäsa, zeleniny aj ďalších pokrmov. Gril je vybavený liatinovým roštom Culinary Modular a liatinovým tálom, ktoré rozširujú možnosti grilovania o ďalšie príslušenstvo a rôzne štýly prípravy jedál. Integrovaný bočný varič umožňuje pohodlnú prípravu omáčok alebo príloh priamo počas grilovania. Komfort pri používaní dopĺňa ohrievací rošt a teplomer zabudovaný vo veku grilu.
Systém Campingaz InstaClean – gril je možné rozobrať a umyť v umývačke
Definitívny koniec čistenia grilu po grilovaní! Vďaka šikovnému systému InstaClean môžete celé vnútro grilu rozobrať a pohodlne nechať umyť v umývačke riadu. Ušetríte čas, nervy a peniaze za čistiace prostriedky a príslušenstvo na čistenie grilu.
Tento model ponúka veľkú grilovaciu plochu a praktické vybavenie vhodné na pravidelné grilovanie pre väčšiu rodinu alebo skupinu priateľov. Výhodou je bočný varič, ktorý rozširuje možnosti prípravy jedál bez potreby ďalšieho kuchynského vybavenia. Praktickým riešením sú sklopné bočné stolíky, ktoré šetria miesto pri uskladnení grilu. Veľkým benefitom je systém InstaClean umožňujúci jednoduché rozobratie a čistenie jednotlivých častí grilu, čo výrazne uľahčuje údržbu po grilovaní. Stabilná konštrukcia s kombináciou veľkých koliesok a aretačných kolies zároveň zabezpečuje pohodlné presúvanie po záhrade alebo terase.
| Rozmery grilovacieho roštu | 75 x 40 cm |
| Výkon grilu | 12 kW + 2,3 kW |
| Rozmery | 126,5 x 57 x 112,5 cm |
| Palivo | plyn |
| Základné vybavenie | liatinový rošt Culinary Modular, tál, teplomer s budíkom, 2 bočné stolíky, 4x trubkové horáky z nerezovej ocele, bočný varič, čistiaci systém InstaClean |
| Hmotnosť | 55 kg |
| Záručná doba | predĺžená záruka 5 rokov na nerezové horáky, veko a liatinovú grilovaciu plochu |
| Zapaľovacie systém | elektronický |
| Spotreba plynu | 1040 g/h |
| Integrovaný teplomer | ÁNO |
| Do grilu sa zmestí | iba 5 kg PB fľaša |
226,30 €
84,40 €
101,20 €
142,90 €
134,90 €
240,30 €
37,90 €
49,30 €
63,20 €
140,90 €
42,20 €
411,50 €
369,90 €
75,90 €
337,40 €
421,80 €
548,30 €
590,50 €
531,45 €
759,15 €
431,80 €
293,90 €
239,90 €
479,00 €
641,90 €
466,90 €
273,90 €
195,90 €
310,90 €
37,90 €
Jarná grilovacia sezóna je v plnom prúde a ani tradičná americká značka peletových grilov Traeger...
Premýšľate o kúpe svojho prvého grilu? Starý gril už dosluhuje a chceli by ste ho vymeniť za...
Malý, ľahko prenosný plynový gril Napoleon Travel TQ240 bude Vašim perfektným spoločníkom na...