2000031360
CAMPINGAZ
Skladom
Pozor: posledné kusy na sklade!
Dátum dostupnosti:
Bežná cena:
Zľava
ušetríte
Campingaz 4 Series Classic LS Plus D
Plynový gril Campingaz 4 Series Classic LS Plus D má štyri nerezové horáky a rošt o veľkosti 78 x 45 cm.
Plynový gril 4 Series Classic LS Plus D od Campingaz má vo výbave štyri horáky z nerezovej ocele a grilovací rošt s veľkosťou 78 x 45 centimetrov, na ktorom zvládnete naraz pripraviť pohostenie pre 12 až 16 ľudí naraz. Rošt sa skladá z liatinového tálu a špeciálneho liatinového roštu Culinary Modular, ktorý umožňuje na grile použiť rôzne komponenty, ako sú stojan na kura, wok panvica, kameň na pizzu a pod. Údržbu grilu uľahčuje funkcia InstaClean, ktorá spočíva v tom, že grilovacia vaňa sa dá rozobrať na jednotlivé kusy a umyť v klasickej umývačke riadu. V poklope je zabudovaný teplomer s ciferníkom, ktorý ukazuje, ako veľmi je gril rozpálený. Pri grilovaní tak stačí mrknúť okom na budík teplomeru a hneď viete, či ubrať alebo pridať plyn. Pod grilom je skrinka s dvojkrídlovými dverami, do ktorej sa môže schovať plynová bomba. Celá konštrukcia grilu je vybavená štyrmi kolieskami, vďaka ktorým je gril mobilný a nie je problém ho premiestňovať z miesta na miesto. Na oboch stranách grilu sú bočné pultíky, ktoré slúžia ako odkladacia plocha pre rôzne ingrediencie, grilovacie náradie a ďalšie pomôcky bežné používané pri grilovaní. V pravom bočnom pultíku je navyše zabudovaný plynový horák s výkonom 2,8 kW, ktorý možno využiť napríklad na prípravu steakových omáčok, alebo rôznych príloh.
Systém Campingaz InstaClean – gril sa dá rozobrať a umyť v umývačke riadu
Definitivný koniec čistenia grilu po grilovaniu! Vďaka chytrému systému InstaClean môžete celé vnútro grilu rozobrať a veľmi ľahko nechat umyť v umyvačke riadu. Ušetríte čas, nervy a peniaze za čistiace prostriedky a prislušenstvo na čistenie grilu.
| Rozmery grilovacieho roštu | 78 x 45 cm |
| Výkon grilu | 12,3 + 2,8 kW |
| Hmotnosť | 60 kg |
| Zapaľovacie systém | Elektronický |
| Grilovacia plocha | 3500 cm2 |
| Grilovací rošt | Liatinový tál a rošt Culinary Modular |
| Celkové rozmery grilu | 160 x 115 x 60 cm |
| Vhodný pre | 12-16 osôb |
| Spotreba plynu | 931 + 167 g/h |
| Integrovaný teplomer | ÁNO |
236,20 €
226,30 €
84,40 €
101,20 €
142,90 €
134,90 €
240,30 €
37,90 €
49,30 €
63,20 €
140,90 €
42,20 €
411,50 €
369,90 €
75,90 €
337,40 €
421,80 €
548,30 €
590,50 €
590,50 €
632,60 €
843,50 €
431,80 €
293,90 €
239,90 €
479,00 €
641,90 €
466,90 €
273,90 €
195,90 €
Premýšľate o kúpe svojho prvého grilu? Starý gril už dosluhuje a chceli by ste ho vymeniť za...
Malý, ľahko prenosný plynový gril Napoleon Travel TQ240 bude Vašim perfektným spoločníkom na...
Tohtoročnej zime už definitívne odzvonilo. Jar je v plnej sile a my dostali chuť na poriadnu...