Otázky a odpovědi

Prehľad zaslaných otázok a odpovedí

Na tejto stránke nájdete odpovede na najčastejšie otázky, ktoré nám posielate. Ak sa chcete na niečo opýtať, využite náš formulár, radi vám odpovieme. Pošlite nám svoju otázku.

Vyberte si prosím oblasť, ktorá vás zaujíma:

 • 27.05.2015 Michal L.

  Predávate jednorazové alebo cestovné grily?

  Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, či predávate taktiež jednorazové alebo prenosné grily. Môžete mi nejaký odporučiť? Rád by som sa ale vošiel do finančného limitu 3 000 korún.
 • 10.04.2015 Jarda M.

  Kde máte na griloch štítok s čiarovým a produktovým kódom?

  Dobrý deň, kde nájdem taký ten štítok s výrobným číslom a čiarovým kódom? Potrebujem kúpiť náhradný diel a neviem ako mám v toľkých súčiastkach hľadať tú svoju.
 • 08.04.2015 Matouš S.

  Prečo môj gril horí nerovnomerne?

  Dobrý deň, mám doma plynový gril Weber a pri grilovaní sa mi zdá, že jedna časť grilu vydáva intenzívnejší žiar ako druhá, čo výrazne komplikuje prípravu jedla. Poradíte mi prosím, čím by to mohlo byť a ako by sa to prípadne dalo opraviť? Ďakujem.
 • 26.02.2015 Jan S.

  Dajú sa kotlové grily využiť tiež ako umelé ohnisko?

  Dobrý deň, poradíte mi prosím, či sa dá v griloch Original Kettle Premium a One-Touch Original kúriť drevom a akú maximálnu teplotu gril vydrží? Ďalej by som sa rád spýtal akú maximálnu teplotu vydrží termosonda a či je možné poklop grilu nadvihnúť tak, aby som ho nemusel pridržiavať a mal obe ruky voľné? Ďakujem.
 • 10.02.2015 Prokop M.

  Ako dlho vydrží plynová kartuša?

  Dobrý deň, obraciam sa na vás s otázkou: Ako dlho vydrží pri plnej prevádzke vaša plynová kartuša? Mám plynový gril Weber Q 1200.
 • 11.01.2015 Josef N.

  Plynová bomba Weber

  Dobrý deň, mal by som záujem o plynovú bombu Weber ku grilu od toho istého výrobcu. Máte ich skladom?

Kategórie produktov

Aktuality

Archív aktualít