Aké sú rozmery nerezového udiaceho boxu?

Dobrý deň, aké sú vonkajšie rozmery údiaceho boxu, výška, šírka, dĺžka? Ďakujem.
30.01.2020 Petr M.

Naša odpoveď:

Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. Údiaci box má rozmery 25 x 11,5 x 5,5 cm. Je vyrobený z nerezovej ocele a je vhodný pre kotlové, plynové aj elektrické grily. Box jednoducho naplníme udiacimi lupienkami a položíme ho na grilovací rošt v grile. Údiace lupienky je vhodné pred použitím  namočiť do vody na najmenej 30 minút.

Na výber máte z niekoľkých druhov údiacich lupienkov. Môžeme použiť lupienky podľa grilovaného mäsa - udiace  lupienky na ryby a morské plody, na hydinu, na hovädzie mäso alebo na bravčové mäso. Druhou možnosťou je výber lupienkov podľa konkrétnej dreviny. Tu ponúkame lupienky z pekanového orecha, bieleho orecha, jablone, whisky alebo mesquite.

V prípade, že by ste si chcel nerezový udiaci box zakúpiť alebo keby ste sa chcel opýtať na niečo iné, neváhajte a obráťte sa na nás. Volať môžete na našu zákaznícku linku, ďalej je Vám na našich webových stránkach k dispozícii kontaktný online formulár alebo sa za nami môžete vydať do našej kamennej predajne Vladeko v Tachloviciach. Tu sa môžete s prípadnými otázkami obrátiť na jedného z našich technických poradcov.

nerezovy-udici-box-0002
nerezovy-udici-box-0003
nerezovy-udici-box-0004

Aktuality

Archív aktualít