Na aké množstvo mäsa je určená marináda Weber 32g?

Dobrý deň, na aké množstvo mäsa sú určené marinády Weber 32g?
07.02.2020 Pavol K.

Naša odpoveď:

Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. Všetky druhy marinády Weber 32g sú určené pre marinovanie 1 kg určitého druhu mäsa.Nie každá marináda Weber je vhodná ku všetkým druhom mäsa. Ak máte v pláne grilovanie kuracieho mäsa, budú pre Vás vhodné marinády Mesquite, Teriyaki, White wine & herb, Citrus herb, Caribbean jerk, Carne Asada, Sesame ginger, Southern whiskey, Chipotle, Tequila lime, Garlic & herb a Original BBQ. Na grilovanie bravčového mäsa možno použiť marinády Mesquite, Black Peppercorn, Caribbean jerk, Sesame ginger, Chipotle, Tequila lime, Carlic & herb a Original BBQ. Morské plody bude najlepšie marinovať v marináde Citrus Herb a Lemon Pepper. Najlepšou marinádou pre ryby bude White wine & herb.

Všetky marinády Weber sú určené na 1/2 hrnčeka tekutiny. Podľa druhu marinády sa však aj druh tekutiny mení. U niektorých druhov marinád si vystačíte s vodou a olivovým či rastlinným olejom. Pri iných bude treba ešte napr. Pomarančová šťava, citrónová šťava, vínny ocot či jablčná šťava. Odporúčaná doba marinovania je u všetkých druhov rovnaká - 8 hodín, minimálne však 30 minút.

V prípade, že si budete chcieť jednu z marinovací zmesí objednať, alebo keby ste sa chcel opýtať na niečo iné, neváhajte a obráťte sa na nás. Volať môžete na našu zákaznícku linku, ďalej je vám na našich webových stránkach k dispozícii kontaktný online formulár alebo sa za nami môžete vydať do našej kamennej predajne Vladeko v Tachloviciach.Tu sa môžete s prípadnými otázkami obrátiť na jedného z našich technických poradcov.  

marinady-weber-0002
marinady-weber-0003
marinady-weber-0004

Aktuality

Archív aktualít