Sú v ponuke brikety na údenie Bradley buk?

Dobrý deň, nie sú v ponuke tiež bukové brikety Bradley? Ďakujem.
07.02.2020 Jan C.

Naša odpoveď:

Dobrý deň, ďakujeme Vám za otázku. Je nám ľúto, ale výrobca údenárske brikety z buku vôbec nevyrába. Pre nás na Slovensku (Českej republike , strednej Európe) možno trochu nepochopiteľné, ale v zámorí, odkiaľ brikety dovážame, nie je buk pre údenie obľúbeným druhom dreva. Najbližšie bukovému drevu z ponuky brikiet Bradley sú brikety z javora.

Brikety na údenie pre udiarne Bradley sú ponúkané v mnohých príchutiach. Na výber sú príchute jednotlivých druhov drevín, ktoré sú pre údenie obľúbené v Kanade, odkiaľ k nám udiarne Bradley dovážame.  Jedná sa napr. o brikety z dreva jablone, bieleho duba, Pekanu, duba, javora, čerešne, hickory alebo jelše. Pri každom type brikiet nájdete informáciu, ku ktorému typu mäsa či údenín je konkrétna drevina vhodná. Tieto sú ponúkané v balení po 48 kusoch alebo po 120 kusoch.

V ponuke sú ďalej brikety so špeciálnymi príchuťami, ktoré sa hodia k údeniu konkrétnych potravín. Môžeme teda údiť na zmesi drevín s príchuťou zázvoru, poľovníckych bylín, chilli a rasce, chmeľu, šalvie alebo na briketách zo zmesi karibských drevín. Rovnako tak aj tu nájdete pri každej jednotlivej príchuti brikiet informáciu, ku ktorému typu mäsa, údenín, rýb či syrom sú jednotlivé druhy určené. Tieto sú ponúkané v balení po 48 kusoch.

V prípade, že si budete chcieť brikety na údenie Bradley objednať, alebo keby ste sa chcel opýtať na niečo iné, neváhajte a obráťte sa na nás. Volať môžete na našu zákaznícku linku, ďalej je Vám na našich webových stránkach k dispozícii kontaktný online formulár alebo sa za nami môžete vydať do našej kamennej predajne Vladeko v Tachloviciach. Tu sa môžete s prípadnými otázkami obrátiť na jedného z našich technických poradcov.

udici-brikety-bradley-0001
udici-brikety-bradley-0003
udici-brikety-bradley-0005

Aktuality

Archív aktualít