Otázky a odpovědi

Prehľad zaslaných otázok a odpovedí

Na tejto stránke nájdete odpovede na najčastejšie otázky, ktoré nám posielate. Ak sa chcete na niečo opýtať, využite náš formulár, radi vám odpovieme. Pošlite nám svoju otázku.

Vyberte si prosím oblasť, ktorá vás zaujíma:

 • 22.01.2020 Robert S.

  Zmestí sa na otáčací špíz od Webera morka?

  Mám otázku - zmestí sa na otáčací špíz Weber celá morka? Máte s tým skúsenosti? Poradili by ste mi prosím ako najlepšie ju ugrilovať? Ďakujem za odpoveď.
 • 16.01.2020 Aleš H.

  Aká je hmotnosť dvojlitrového sáčku štiepky na údenie?

  Dobrý deň, na vašich stránkach predávate štiepku na údenie na litre. Koľko zhruba váži ten dvojlitrový sáčok? Ďakujem za odpoveď.
 • 10.01.2020 Jan V.

  AKO SKLADOVAŤ ELEKTRICKÝ GRIL CEZ ZIMU?

  Dobrý deň, prosím Vás o radu. Máme na balkóne gril Weber Q1400, elektrický. Čo s ním cez zimu? Môže zostať v obale na balkóne, alebo je lepšie ho dať do miestnosti. Pýtam sa z dôvodu elektrosúčiastok. Ďakujem Vám za odpoveď.
 • 06.01.2020 Markéta J.

  Čo robiť, ak štiepka v generátore dymu nestíha odhorieť?

  Dobrý deň, generátor je super, ale po treťom údení sa pravdepodobne niečo pokazilo a motorček ide nonstop, štiepka nestíha odhorieť. Zasielam aj foto, ako to vyzerá po 14-tých hodinách v chode. Čo s tým mám robiť? Ďakujem a prajem pekný deň.
 • 05.12.2019 Petr J.

  Ako dlho sa dá údiť s 10l štiepky na údenie?

  Dobrý deň, uvažujem o nákupe udiarne Borniak. Pre predstavu mi prosím priblížte, na aké dlhé údenie vystačí 10 l štiepky Olše pre udiareň BBDS 150. Ďakujem Vám.
 • 29.11.2019 Petra V.

  Akú wok pánvicu vybrať do grilu Weber Q2400?

  Dobrý deň, na Vašich stránkách ma zaujal produkt liatinová wok pánvica s pokličkou a parákom. Hladám wok pánvicu na náš gril Weber Q2400, ale neviem, či je tento výrobok pre náš gril vhodný a bude doň pasovať. Budem musieť ešte niečo dokúpiť? Ďakujem
 • 04.11.2019 Dana F.

  Aké postranné poličky použiť pre gril Master Touch?

  Dobrý deň, ráda bysom kúpila nejaké príslušenstvo ku grilu Master Touch GBS ako darček. Budú k tomuto grilu vhodné prostranné poličky, ktoré máte v príslušenstve? Ďakujem.
 • 15.10.2019 Lukáš H.

  Ako velká je wok pánvica?

  Dobrý deň, mám záujem o liatinovú wok pánvicu pod produktovým číslom 7422. Potrebujem vážne veľkú wok pánvicu - tj. minimálny priemer samotné pánvice bez uší by mal byť cca 38 cm, radšej 40 cm. Ďakujem.
 • 01.10.2019 Eva Š.

  Akú termosondu vybrať ako darček?

  Dobrý deň, uvažujem o zakúpení termosondy Weber pre grilovanie ako darček. Mohla by som Vás poprosiť o radu, aký je rozdiel medzi sondou Weber iGrill Mini a Weber iGrill 3? Je iGrill Mini dostačujúci pre bežné grilovanie? Vopred Vám veľmi pekne ďakujem za odpoveď.
 • 23.09.2019 Václav Č.

  Sú palivové nádoby súčásťou grilu Weber Master Touch 57 cm?

  Dobrý deň, chcel som sa opýtať, či sú súčásťou grilu Weber Master Touch GBS 57 cm palivové postranné vrecka? Ďakujem za info.

Aktuality

Archív aktualít