Otázky a odpovědi

Prehľad zaslaných otázok a odpovedí

Na tejto stránke nájdete odpovede na najčastejšie otázky, ktoré nám posielate. Ak sa chcete na niečo opýtať, využite náš formulár, radi vám odpovieme. Pošlite nám svoju otázku.

Vyberte si prosím oblasť, ktorá vás zaujíma:

 • 04.04.2022 Petr Š.

  AKO VYPADÁ VNÚTRO KERAMICKÉHO GRILU MONOLIT CLASSIC PRO SERIE 2.0?

  Dobrý deň, zvažujem kúpu keramického grilu. Konkrétne sa mi páčil Monolit Classic Pro Serie 2.0. Z vonku vyzerá gril veľmi pekne. Mňa by ale zaujímalo, ako vyzerá gril vo vnútri. Máte nejaké detailnejšie foto, poprípade popis?
 • 21.03.2022 Josef Z.

  MÔŽEM POUŽÍVAŤ SONDU MEATER+ V RÚRE?

  Dobrý deň, dá sa sonda Meater+ použiť aj v elektrickej rúre? Chceli by sme ju primárne zaobstarať do grilu, ale až sa ochladí, tak už veľmi grilovať nebudeme. Radi by sme ju využili v kuchyni vo vnútri pokiaľ je to možné.
 • 15.03.2022 František T.

  NA AKÚ TEPLOTU ROZKÚRIM GRIL NA DREVENÉ UHLIE?

  Dobrý deň, ako je to s teplotou v kotlovom grile? Na koľko stupňov je možné ho rozkúriť? Máme radi poriadne steaky, bude teplota dostačujúca? Je to veľký skok dole oproti plynovému grilu? Ďakujem.
 • 08.03.2022 Michal B.

  AKO ČIŠTIŤ LIATINOVÝ RIAD?

  Dobrý deň, sú nejaké pravidlá, ktorých by som sa mal držať pri údržbe liatinového riadu? Je starostlivosť náročná?
 • 03.03.2022 Přemek H.

  AKO GRILOVAŤ PRIAMOU A NEPRIAMOU METÓDOU V PELETOVOM GRILE PITBOSS?

  Dobrý deň, v jednom z videí majstra Málka som videl gril, ktorý máte v ponuke. Vraj sa dajú v grile ľahko striedať dve metódy grilovania (priame/nepriame). Mohli by ste mi prosím vysvetliť, ako to funguje?
 • 28.02.2022 Aleš O.

  NA GRIL PANVICU VRÚBKOVANÚ ALEBO HLADKÚ?

  Dobrý deň, rád by som si u vás kúpil na gril liatinovú panvicu Lodge. Akurát nie som si istý, či siahnuť po hladkej panvici alebo potom vrúbkovanej. Dokážete mi s tým poradiť?
 • 15.02.2022 Jan B.

  ČO POUŽÍVAŤ NA GRILOVANIE STEAKOV V GRILE NAPOLEON KETTLE?

  Dobrý deň, mám gril Napoleon Charcoal Kettle, ten s klasickou drôtenou mriežkou. Rád by som ho povýšil nejakou plochou na grilovanie steakov. Väčšinou sa hovorí o liatine a vyššia verzia grilu Napoleon má liatinový rošt, to bolo to prvé, čo ma napadlo. Stretávam sa aj s odporúčaním grilovať na kameni. Môžem sa opýtať na Vaše odporúčania vzhľadom na typ grilu? Je lepšie dokúpiť len nejakú plochu, ktorá sa položí na mriežku, alebo rovno nahradiť
 • 08.02.2022 Daniel P.

  PREČO SI KÚPIŤ LIATINOVÝ ROŠT DO GRILU NA DREVENÉ UHLIE?

  Dobrý deň, vo vašej ponuke som našiel liatinový rošt do grilu na uhlie. Aké sú prosím výhody liatinového roštu oproti klasickému nerezovému?
 • 03.02.2022 Dušan M.

  AKO DLHO VYDRŽÍ SUŠENÉ MÄSO Z ELEKTRICKEJ UDIARNE?

  Dobrý deň, chceli by sme skúsiť v elektrickej udiarni pripraviť jerky. Kolegyňa, ktorá nám pomáhala udiareň vybrať, hovorila, že je to možné. Čo som čítal, tak sušené mäso vydrží pokojne aj celý rok. Príde mi to až neuveriteľne dlho. Čím je to spôsobené? Dá sa rovnaký výsledok dosiahnuť sušením mäsa v elektrickej udiarni?
 • 31.01.2022 Tadeáš N.

  KOĽKO ĽUDÍ JE POTREBNÉ NA MONTÁŽ KERAMICKÉHO GRILU MONOLITH?

  Ako je to prosím Vás s montážou keramických grilov Monolith? Zvládnem to sám, alebo je potrebné mať niekoho pri sebe?

Kategórie produktov

Aktuality

Archív aktualít