Otázky a odpovědi

Prehľad zaslaných otázok a odpovedí

Na tejto stránke nájdete odpovede na najčastejšie otázky, ktoré nám posielate. Ak sa chcete na niečo opýtať, využite náš formulár, radi vám odpovieme. Pošlite nám svoju otázku.

Vyberte si prosím oblasť, ktorá vás zaujíma:

 • 20.04.2019 Veronika T.

  Aký obal pasuje na plynový gril Weber Spirit II S-210?

  Dobrý deň, chcela by som si kúpiť nejaký obal alebo kryciu plachtu na svoj gril. Mám doma plynový gril Weber Spirit II S-210 GBS? Ďakujem za odpoveď.
 • 18.04.2019 Luboš B.

  Aký je priemer liatinovej panvice s pokrievkou a parákom?

  Dobrý deň, prednedávnom som si zaobstaral plynový gril Weber a teraz by som si k nemu chcel dokúpiť nejaké príslušenstvo. Zaujala ma liatinová panvica s pokrievkou a parákom. Môžete mi prosím povedať, aký je priemer tejto liatinovej panvice? Ďakujem za odpoveď.
 • 15.04.2019 Daniela V.

  Funguje gril Weber Performer Deluxe aj bez plynového horáka?

  Musí byť pri grile Weber Performer Deluxe plynový horák pri grilovaní zapnutý, alebo je možné gril používať aj bez plynového horáka? Ďakujem za odpoveď.
 • 13.04.2019 Pavel J.

  Koľko kilogramov mäsa unesie otáčací špíz pre kotlové grily Weber?

  Dobrý deň, koľko kilogramov mäsa unesie otáčací špíz pre kotlové grily Weber 57 cm? Ďakujem za odpoveď.
 • 11.04.2019 Jakub Ch.

  Zmestí sa do niektorej udiarne Bradley 20 kilogramov mäsa?

  Dobrý deň, uvažujem o kúpe digitálnej udiarne, ale nie som si istý výberom správnej veľkosti. Stačí udiareň Bradley Smoker 4 na 20 kg mäsa, myslené na jeden záťah?
 • 07.04.2019 Peter S.

  Predávate termosondy pre udiarne Borniak?

  Dobrý deň, predávate k elektrickým udiarňam Borniak nejakú externú termosondu na presné meranie teploty vnútri mäsa? Ďakujem za odpoveď.
 • 05.04.2019 Ilona S.

  Môžem si vo vašej predajni pozrieť nejaké elektrické grily Weber?

  Dobrý deň, máte vo vašej predajni vystavené nejaké elektrické grily? Budem mať cestu okolo vašej predajne a rada by som si nejaký vybrala, najskôr si ho ale chcem poriadne prezrieť. Ďakujem za odpoveď.
 • 01.04.2019 Karel G.

  Návod ako primontovať pánt ku kotlovému grilu Weber Master Touch Premium GBS SE E-5775

  Dobrý deň, môžete mi prosím poradiť ako správne primontovať pánt ku grilu Master Touch? Predtým som mal model grilu Weber 57 s odnímateľným vekom a tam sa mi zdalo, že veko sedí lepšie. Pri tom novom mi ide veko zdvihnúť ťažšie, musím vyvinúť relatívne veľkú silu. Žena má problém ho zdvihnúť vôbec, má strach že gril prevráti. Neviem čo robím zle, ale nedarí sa mi ho pripevniť aby sedel. Nie že by tam bola veľká škára, ale dym trochu uniká.
 • 06.03.2019 Vlaďka K.

  Môže sa kameň na pizzu používať v elektrickej rúre?

  Dobrý deň, môžete mi prosím poradiť? V ponuke máte kameň na pizzu s plechom s veľkosťou 36,5 cm a mňa by zaujímalo, či je možné kameň používať v elektrickej rúre? A ak áno, v akej výške by mala byť pizza, aby sa nepripálila? A akú veľkú teplotu kameň na pizzu znesie? Musí sa pod pizzu dávať papier na pečenie a odporúča sa kameň pred použitím predhrievať? Ďakujem za odpoveď.
 • 03.03.2019 Jan S.

  Aká je nosnosť roštu v grile Master Touch GBS Premium SE E-5775?

  Dobrý deň, môžete mi prosím povedať, akú nosnosť má grilovací rošt v grile Weber Master Touch GBS Premium SE E-5775? Niektoré typy príslušenstva z kolekcie GBS vyzerajú dosť ťažko a pevne, tak by som rád vedel, či sa nemôže rošt časom poškodiť. Ďakujem za odpoveď.