Otázky a odpovědi

Prehľad zaslaných otázok a odpovedí

Na tejto stránke nájdete odpovede na najčastejšie otázky, ktoré nám posielate. Ak sa chcete na niečo opýtať, využite náš formulár, radi vám odpovieme. Pošlite nám svoju otázku.

Vyberte si prosím oblasť, ktorá vás zaujíma:

 • 04.04.2023 Zdeno J.

  AKO OCHRÁNIŤ ELEKTRICKÚ UDIAREŇ PRED DAŽĎOM A SNEHOM?

  Dobrý deň, rád by som si u vás kúpil elektrickú udiareň. Bohužiaľ, nemám žiadnu pergolu, pod ktorú by som ju postavil. Existuje nejaké zastrešenie, ktoré bude chrániť udiareň pred dažďom a snehom počas údenia? Keď nebudeme údiť, schováme udiareň do kôlne.
 • 30.03.2023 Václav S.

  AKÚ STRIEŠKU SI ZADOVÁŽIŤ K UDIARNI KAISER 80?

  Dobrý deň, mám udiareň Kaiser 80. Zháňam striešku, ktorá by ju ochránila proti dažďu. Na vašom e-shope som našiel jednu od výrobcu Borniak. Dokážete mi povedať, či bude na moju udiareň pasovať? Rozmery udiarne sú 38,5 x 86 x 41 cm. Premýšľal som aj o obale. Oplatí sa na udiareň zaobstarať? Nemáte náhodou na sklade nejaký, ktorý by na tú moju pasoval?
 • 15.03.2023 Karol N.

  AKÉ UDIACE TYČE PASUJÚ DO UDIARNE BRADLEY SMOKER 4 DIGITÁLNEJ?

  Dobrý deň, na vašom webe som našiel tyče do udiarne, ktoré majú presne rozmer, ktorý potrebujem, to je 38 cm. Doma mám udiareň Bradley Smoker 4 digitálnu, akurát tie, čo som našiel sú pre udiarne Borniak 70. Mohli by ste mi prosím overiť, že to do tej udiarne naozaj pasuje.
 • 03.03.2023 Petr Č.

  JE PRI UDIARNI BORNIAK UWDS-70 OCHLADZOVAČ DYMU NEREZOVÝ ALEBO ALUZINKOVÝ?

  Dobrý deň, chcel som sa opýtať, či prevedenie generátora dymu a ochladzovača pri nerezovej udiarni Borniak UWDS-70 je tiež v nereze? Je v dodávke flexibilný dymovod?
 • 24.02.2023 Jaroslav R.

  JE SÚČASŤOU OCHLADZOVAČA DYMU BORNIAK PRIPOJOVACIA RÚRA K UDIARNI?

  Dobrý deň, prosím vás, je súčasťou ochladzovača dymu Borniak aj tá rúra na pripojenie k udiarni, čo je na fotkách? V jednej diskusii na internete som čítal že nie je a treba ju dokúpiť.
 • 09.02.2023 Marcela K.

  FUNGUJE TEPLOMER DO MÄSA MEATER V MUROVANEJ UDIARNI?

  Dobrý deň, funguje teplomer Meater bez problémov aj v murovaných (šamotových) udiarňach? Neovplyvní jeho funkciu sila steny?
 • 02.02.2023 Stanislav Ř.

  ZA AKO DLHO SPOTREBUJEM PÄŤKILOVÚ PLYNOVÚ BOMBU?

  Dobrý deň, môžete mi prosím povedať, koľko hodín zhruba vydrží päťkilová plynová bomba?
 • 30.01.2023 Michal Č.

  V ČOM SA LÍŠI GRILOVANIE NA PROPÁNE A PROPÁN-BUTÁNE?

  Dobrý deň, mám doma plynový gril Campingaz a zaujímalo by ma, aký je rozdiel medzi grilovaním s propánom a propán-butánom? A dajú sa u vás okrem grilov kúpiť aj plynové fľaše?
 • 24.01.2023 Patrik B

  MÔŽEM DAŤ PLYNOVÚ BOMBU DO SKRINKY POD GRILOM CAMPINGAZ?

  Dobrý deň, mám záujem o plynový gril Campingaz Master 4 Series Woody. Môžete mi prosím povedať, či sa pri tomto grile dá uložiť plynová bomba priamo do skrinky pod grilom alebo musí stáť vedľa? Mám malú záhradu a voľného miesta nie je práve nazvyš, takže by sa mi hodilo, keby som kúsok toho priestoru vedľa grilu ušetril. Ďakujem za odpoveď. .
 • 19.01.2023 František Š.

  MÔŽU SA LIATINOVÉ ROŠTY GRILU CAMPINGAZ UMÝVAŤ V UMÝVAČKE RIADU?

  Dobrý deň, rád by som si kúpil plynový gril Campingaz 4 Series Classic LS Plus D. Gril sa mi veľmi páči, ale chcel by som sa opýtať, či je možné umývať liatinový rošt v umývačke riadu. Je to možné, alebo sa rošt musí umývať ručne? Čítal som, že prostriedky používané v umývačke sú pre liatinu príliš agresívne a povrch roštu začne korodovať. Ako to teda je? Ďakujem za odpoveď.

Kategórie produktov

Aktuality

Archív aktualít