Otázky a odpovědi

Prehľad zaslaných otázok a odpovedí

Na tejto stránke nájdete odpovede na najčastejšie otázky, ktoré nám posielate. Ak sa chcete na niečo opýtať, využite náš formulár, radi vám odpovieme. Pošlite nám svoju otázku.

Vyberte si prosím oblasť, ktorá vás zaujíma:

 • 05.04.2019 Ilona S.

  Môžem si vo vašej predajni pozrieť nejaké elektrické grily Weber?

  Dobrý deň, máte vo vašej predajni vystavené nejaké elektrické grily? Budem mať cestu okolo vašej predajne a rada by som si nejaký vybrala, najskôr si ho ale chcem poriadne prezrieť. Ďakujem za odpoveď.
 • 01.04.2019 Karel G.

  Návod ako primontovať pánt ku kotlovému grilu Weber Master Touch Premium GBS SE E-5775

  Dobrý deň, môžete mi prosím poradiť ako správne primontovať pánt ku grilu Master Touch? Predtým som mal model grilu Weber 57 s odnímateľným vekom a tam sa mi zdalo, že veko sedí lepšie. Pri tom novom mi ide veko zdvihnúť ťažšie, musím vyvinúť relatívne veľkú silu. Žena má problém ho zdvihnúť vôbec, má strach že gril prevráti. Neviem čo robím zle, ale nedarí sa mi ho pripevniť aby sedel. Nie že by tam bola veľká škára, ale dym trochu uniká.
 • 06.03.2019 Vlaďka K.

  Môže sa kameň na pizzu používať v elektrickej rúre?

  Dobrý deň, môžete mi prosím poradiť? V ponuke máte kameň na pizzu s plechom s veľkosťou 36,5 cm a mňa by zaujímalo, či je možné kameň používať v elektrickej rúre? A ak áno, v akej výške by mala byť pizza, aby sa nepripálila? A akú veľkú teplotu kameň na pizzu znesie? Musí sa pod pizzu dávať papier na pečenie a odporúča sa kameň pred použitím predhrievať? Ďakujem za odpoveď.
 • 03.03.2019 Jan S.

  Aká je nosnosť roštu v grile Master Touch GBS Premium SE E-5775?

  Dobrý deň, môžete mi prosím povedať, akú nosnosť má grilovací rošt v grile Weber Master Touch GBS Premium SE E-5775? Niektoré typy príslušenstva z kolekcie GBS vyzerajú dosť ťažko a pevne, tak by som rád vedel, či sa nemôže rošt časom poškodiť. Ďakujem za odpoveď.
 • 01.03.2019 Martin K.

  Môže sa liatinový tál čistiť v umývačke riadu?

  Dobrý deň, prednedávnom som si u vás kúpil liatinový tál Q 2200 a rád by som sa spýtal, či je možné liatinový tál umývať v umývačke riadu. Ďakujem za odpoveď.
 • 28.02.2019 Karel F.

  Predávate náhradné rošty na údenie pre udiarne Borniak?

  Dobrý deň, dajú sa u vás objednať nejaké náhradné rošty na údenie do udiarne Borniak UW-70? Ďakujem za odpoveď.
 • 26.02.2019 Radim V.

  Pasujú teflónové rošty Jerky Rack do všetkých typov udiarní Bradley?

  Dobrý deň, môžete mi prosím poradiť? Zmestia sa teflónové rošty na údenie Bradley do všetkých druhov udiarní tejto značky alebo len do niektorých? Ďakujem za odpoveď.
 • 23.02.2019 Roman Š.

  Udrží otáčací špíz osemkilové stehno?

  Dobrý deň, môžete mi povedať, či sa na otáčacom špíze pri grile Weber Genesis II E-410 GBS dá ugrilovať aj väčší kus mäsa ako je napríklad bravčové stehno s váhou približne 8 kilogramov? Ďakujem za odpoveď.
 • 20.02.2019 Simona V.

  Je možné napájať elektrický zapaľovač Looftlighter pomocou tužkových batérií?

  Dobrý deň, na vašich stránkach som si všimla elektrický zapaľovač brikiet Looftlighter. Chcem sa opýtať, je možné ho namiesto pripojenia do siete napájať pomocou tužkových batérií? Ďakujem za odpoveď.
 • 17.02.2019 Daniela S.

  Ako sa v udiarni Borniak UW-150 nastavuje výška prevádzkovej teploty?

  Dobrý deň, ako sa v udiarni Borniak UW-150 nastavuje výška prevádzkovej teploty? Je možné ju nastaviť s presnosťou na stupne Celzia? Ďakujem za odpoveď.