3000004974
CAMPINGAZ
Skladom
Pozor: posledné kusy na sklade!
Dátum dostupnosti:
Bežná cena:
Zľava
ušetríte
Campingaz gril Adelaide 3 Woody L
Záhradný plynový gril vybavený tromi liatinovými horákmi a veľkým grilovacím roštom zo smaltovanej liatiny.
Predstavujeme vám moderný plynový gril Adelaide 3 Woody L vybavený tromi liatinovými horákmi a grilovaciu plochou v podobe matného smaltovaného liatinového roštu s rozmermi 60 x 46 centimetrov. Liatinové horáky (z liatiny je tiež rozptyľovač tepla) dosahujú príkon 14 kW a sú zárukou intenzívneho a rovnomerného žiaru po celej ploche grilovacieho roštu. Gril sa zapína pomocou zapaľovacieho systému piezo a teplota sa potom znižuje alebo zvyšuje otáčaním regulačných kohútikov. V poklope grilu Adelaide je integrovaný teplomer s budíkom, ktorý pri grilovaní ukazuje aktuálnu teplotu pod vekom. Stačí pozrieť okom na budík teplomeru a hneď viete, či otočiť regulačným kohútikom doľava alebo doprava.
Konštrukcia grilu je drevená a po oboch stranách grilu sú bočné stolčeky na odkladanie rôznych ingrediencií, koreničiek alebo grilovacieho náradia a rôznych pomôcok, ktoré pri grilovaní bežne používate. Okrem toho je plynový gril Campingaz Adelaide 3 Woody L vybavený praktickými a hlavne masívnymi kolieskami, ktoré výrazne uľahčujú sťahovanie grilu z miesta na miesto.
| Rozmery grilovacieho roštu | 60 x 46 cm |
| Výkon grilu | 14 kW |
| Hmotnosť | 40,3 kg |
| Zapaľovacie systém | Piezo zapaľovanie |
| Grilovacia plocha | 2800 cm2 |
| Grilovací rošt | matný smaltovaný liatinový rošt a tál |
| Celkové rozmery grilu | 124,5 x 64,2 x 110,6 cm |
| Vhodný pre | 12 osôb |
| Spotreba plynu | 830 g/h |
| Integrovaný teplomer | ÁNO |
236,20 €
226,30 €
84,40 €
101,20 €
142,90 €
134,90 €
240,30 €
37,90 €
49,30 €
63,20 €
140,90 €
42,20 €
411,50 €
369,90 €
75,90 €
337,40 €
421,80 €
548,30 €
590,50 €
590,50 €
632,60 €
843,50 €
431,80 €
293,90 €
239,90 €
479,00 €
641,90 €
466,90 €
273,90 €
195,90 €
Malý, ľahko prenosný plynový gril Napoleon Travel TQ240 bude Vašim perfektným spoločníkom na...
Tohtoročnej zime už definitívne odzvonilo. Jar je v plnej sile a my dostali chuť na poriadnu...
Grilovacia sezóna začína a tej tohtoročnej budú s najväčšou pravdepodobnosťou dominovať okrem...