2000033738
CAMPINGAZ
Otázka na tovar
Pozor: posledné kusy na sklade!
Dátum dostupnosti:
Bežná cena:
Zľava
ušetríte
Campingaz 4 Series Dual Heat Classic EXSD
Veľký luxusné gril vybavený štyrmi horáky a bočným varičom pre prípravu rôznych príloh a omáčok k mäsu
| Rozmery grilovacieho roštu | 78 x 45 cm |
| Farba | čierna |
| Výkon grilu | 12,8 + 2,3 kW |
| Palivo | plyn |
| Základné vybavenie | 2 termosondy, odkladacie pultíky, bočné plynový varič, rošt a tál Culinary Modular, ohrievacie rošty, rozoberateľná grilovacia vaňa, 4 kolieska s brzdou |
| Hmotnosť | 60 kg |
| Zapaľovacie systém | elektrický |
| Grilovací rošt | liatinový rošt a tál Culinary Modular |
| Spotreba plynu | 931 + 167 g/h |
| Integrovaný teplomer | ÁNO, 2x |
| Čistiaci systém | InstaClean |
236,20 €
236,20 €
226,30 €
84,40 €
101,20 €
142,90 €
134,90 €
240,30 €
37,90 €
49,30 €
63,20 €
140,90 €
42,20 €
411,50 €
369,90 €
75,90 €
337,40 €
421,80 €
548,30 €
590,50 €
590,50 €
632,60 €
843,50 €
431,80 €
293,90 €
239,90 €
479,00 €
466,90 €
273,90 €
195,90 €
Premýšľate o kúpe svojho prvého grilu? Starý gril už dosluhuje a chceli by ste ho vymeniť za...
Malý, ľahko prenosný plynový gril Napoleon Travel TQ240 bude Vašim perfektným spoločníkom na...
Tohtoročnej zime už definitívne odzvonilo. Jar je v plnej sile a my dostali chuť na poriadnu...