Otázky a odpovědi

Prehľad zaslaných otázok a odpovedí

Na tejto stránke nájdete odpovede na najčastejšie otázky, ktoré nám posielate. Ak sa chcete na niečo opýtať, využite náš formulár, radi vám odpovieme. Pošlite nám svoju otázku.

Otázky z oblasti Výber správneho grilu

Späť na prehľad
 • 12.12.2023 Daniel D.

  KDE NÁJDEM APLIKÁCIU NA OVLÁDANIE PELETOVÉHO GRILU PIT BOSS?

  Dobrý deň, nedávno som si u vás objednal peletový gril od značky Pit Boss. Zatiaľ všetko funguje super, ale nedarí sa mi nájsť aplikáciu. Poradíte mi, prosím? Ďakujem.
 • 01.12.2023 Pavol H.

  Je možné plynový gril Napoleon Travel na kartuše pripojiť i na PB fľašu?

  Dobrý deň, je možné pripojiť cestovný plynový gril Napoleon Travel TQ285X-BK, ktorý je určený na kartuše, aj k štandardnej propán-butánovej fľaši? Ďakujem.
 • 28.11.2023 Karol N.

  AKO DLHO VYDRŽIA PELETY DO PELETOVÝCH GRILOV?

  Dobrý deň, rád by som sa spýtal, ako dlho môžem skladovať grilovacie pelety, než sa začnú rozpadať? Včera som vybral načaté vrece peliet Pit Boss a zistil, že väčšina peliet vo vreci sa premenila na piliny. Môžem tomu nejako zabrániť?
 • 20.11.2023 Ján Z.

  AKÝ PELETOVÝ GRIL POUŽÍVA STAREJ FOTR?

  Dobrý deň, aký gril na drevené pelety používa Starej Fotr vo svojich videách? Ďakujem.
 • 21.07.2023 Václav T.

  AKO VYBRAŤ GRIL?

  Dobrý deň, ako správne vybrať gril? Je lepšie vybrať gril plynový, peletový alebo na drevené uhlie? Mám vybrať kotlový gril alebo keramický gril? Ľahko prenosný gril alebo gril zabudovaný v stole či vonkajšej kuchyni? Ktorý záhradný gril bude pre mňa najlepší?
 • 24.01.2023 Patrik B

  MÔŽEM DAŤ PLYNOVÚ BOMBU DO SKRINKY POD GRILOM CAMPINGAZ?

  Dobrý deň, mám záujem o plynový gril Campingaz Master 4 Series Woody. Môžete mi prosím povedať, či sa pri tomto grile dá uložiť plynová bomba priamo do skrinky pod grilom alebo musí stáť vedľa? Mám malú záhradu a voľného miesta nie je práve nazvyš, takže by sa mi hodilo, keby som kúsok toho priestoru vedľa grilu ušetril. Ďakujem za odpoveď. .
 • 29.11.2022 Petr Š.

  ZMESTÍ SA POD GRIL CAMPINGAZ 2 SERIES CLASSIC LX VARIO PÄŤKILOVÁ PLYNOVÁ BOMBA?

  Dobrý deň, zvažujem kúpu plynového grilu a celkom sa mi pozdáva plynový gril Campingaz 2 Series Classic LX Vario. Rád by som sa opýtal, či máte gril skladom a či sa podeň zmestí päťkilová plynová fľaša a tiež, či môže byť umiestnená pod grilom aj počas grilovania. Ďakujem za odpoveď.
 • 16.11.2022 Jakub D.

  NA ČO JE FUNKCIA SEARING BOOST STATION PRI GRILE CAMPINGAZ?

  Dobrý deň, rád by som sa informoval, na čo je dobrá funkcia Searing Boost Station pri grile Campingaz Master 4 Series SBS? Ďakujem za odpoveď.
 • 02.11.2022 Marcela N.

  MÔŽE SA NA GRILE CAMPINGAZ PLANCHA MASTER LX POUŽÍVAŤ WOK PANVICA?

  Dobrý deň, dá sa na vašom grile Campingaz Plancha Master LX použiť ázijská wok panvica z príslušenstva Culinary Modular? Ďakujem za odpoveď.
 • 28.10.2022 Bohdan M.

  MÁTE GRIL CAMPINGAZ S DREVENÝMI PULTÍKMI A BOČNÝM HORÁKOM?

  Dobrý deň, páčia sa mi vaše grily Campingaz s drevenými bočnými pultíky. Chcel som sa opýtať, či máte gril s drevenými pultíkmi, ktorý by mal aj postranný varič? Ďakujem za odpoveď.

Kategórie produktov

Aktuality

Archív aktualít