3000004820
CAMPINGAZ
Otázka na tovar
Pozor: posledné kusy na sklade!
Dátum dostupnosti:
Bežná cena:
Zľava
ušetríte
Campingaz gril Xpert 100 L
Campingaz gril Xpert 100 L je na grilovanie vyzbrojený dvoma plochými horákmi z aluminizovanej ocele s výkonom 7,1 kW
| Rozmery grilovacieho roštu | 45 x 34 cm |
| Výkon grilu | 7,1 kW |
| Palivo | plyn |
| Zapaľovacie systém | Piezo zapaľovanie |
| Grilovacia plocha | 1 500 cm2 |
| Grilovací rošt | chromovaný drôtený rošt |
| Celkové rozmery grilu | 98 x 50 x 125 cm |
| Vhodný pre | 6 osôb |
| Do grilu sa zmestí | iba 5 kg PB fľaša |
226,30 €
84,40 €
101,20 €
142,90 €
134,90 €
240,30 €
37,90 €
49,30 €
63,20 €
140,90 €
42,20 €
411,50 €
369,90 €
75,90 €
337,40 €
421,80 €
548,30 €
590,50 €
531,45 €
632,60 €
759,15 €
431,80 €
293,90 €
239,90 €
479,00 €
641,90 €
466,90 €
273,90 €
195,90 €
310,90 €
Jarná grilovacia sezóna je v plnom prúde a ani tradičná americká značka peletových grilov Traeger...
Premýšľate o kúpe svojho prvého grilu? Starý gril už dosluhuje a chceli by ste ho vymeniť za...
Malý, ľahko prenosný plynový gril Napoleon Travel TQ240 bude Vašim perfektným spoločníkom na...