3000005442
CAMPINGAZ
Otázka na tovar
Pozor: posledné kusy na sklade!
Dátum dostupnosti:
Bežná cena:
Zľava
ušetríte
Campingaz gril Plancha L
Plancha L je moderný plynový gril s veľkou grilovaciu plochou zo smaltovanej ocele.
Plancha L patrí k novej generácii grilov, ktorá sa teší veľkej popularite najmä v Stredomorí, ale postupne preniká aj do vnútrozemských štátov vrátane Českej republiky. Na Planche sa griluje jedna radosť. Model L je vybavený grilovacou doskou zo smaltovanej ocele s veľkosťou 66 x 42 centimetrov. Na takej ploche bez problémov pripravíte jedlo až pre 12 ľudí naraz. Hladký povrch grilovacej dosky je ideálny pre prípravu kreviet a ďalších morských plodov, ale na Planche si krásne pripravíte rôzne druhy rýb, ale napríklad aj hovädzie steaky alebo hamburgery. Plancha L využíva systém piezo zapaľovania a pod grilovacou doskou sú ukryté dva ploché pohlinikované horáky s príkonom 8,2 kW, pričom prívod plynu sa ovláda pomocou regulačných kohútikov. Na napájanie je možné použiť malú alebo veľkú plynovú bombu. Vďaka skromným rozmerom sa plynový gril Plancha L hodí pre grilovanie na balkóne alebo na terase, alebo ako cestovný gril, ktorý si so sebou vezmete na dovolenku k moru, na výlet do prírody, k vode a pod. Ku grilu si možno tiež prikúpiť špachtľu Premium Plancha Spatula na odstraňovanie pripečenej mastnoty a ďalších nečistôt. Špachtľu možno využiť aj na obracanie mäsa a ďalších pokrmov.
| Rozmery grilovacieho roštu | 66 x 42 cm2 |
| Výkon grilu | 8,2 kW |
| Hmotnosť | 17,5 kg |
| Zapaľovacie systém | Piezo zapaľovanie |
| Grilovacia plocha | 2800 cm2 |
| Grilovací rošt | smaltovaný ocelový tál |
| Celkové rozmery grilu | 76,4 x 49,7 x 28,4 cm |
| Vhodný pre | 12 osôb |
| Spotreba plynu | 546 g/h |
236,20 €
236,20 €
84,40 €
101,20 €
142,90 €
134,90 €
240,30 €
37,90 €
49,30 €
63,20 €
140,90 €
42,20 €
411,50 €
369,90 €
75,90 €
337,40 €
421,80 €
548,30 €
590,50 €
590,50 €
632,60 €
843,50 €
431,80 €
293,90 €
239,90 €
479,00 €
641,90 €
466,90 €
273,90 €
195,90 €
Malý, ľahko prenosný plynový gril Napoleon Travel TQ240 bude Vašim perfektným spoločníkom na...
Tohtoročnej zime už definitívne odzvonilo. Jar je v plnej sile a my dostali chuť na poriadnu...
Grilovacia sezóna začína a tej tohtoročnej budú s najväčšou pravdepodobnosťou dominovať okrem...