13101004
Weber
Predaj ukončený
Pozor: posledné kusy na sklade!
Dátum dostupnosti:
Bežná cena:
Zľava
ušetríte
Gril Weber Original Kettle E-4710
Klasický Weber gril na drevené uhlie s kotlom s priemerom 47 cm s teplomerom v poklopu.
| Priemer kotla | 47 cm |
| Termosonda v poklope | Ano |
| Farba | čierna |
| Rozmery | 97 x 60 x 57 cm |
| Grilovací rošt | grilovací rošt Ø 47 cm |
| Palivo | Brikety a drevené uhlie |
| Popolník | hlboká miska |
| Základné vybavenie | Dávkovač brikiet, palivové prepážky, hlboká miska na popol, madlo s háčikmi na zavesenie grilovacieho náradia, termosonda |
| Hmotnosť | 13 kg |
| Záručná doba | 10 rokov (poklop, kotol), 5 rokov (madlo, čistiaci systém), 2 roky (rošty a ostatné súčasti) |
Premýšľate o kúpe svojho prvého grilu? Starý gril už dosluhuje a chceli by ste ho vymeniť za...
Malý, ľahko prenosný plynový gril Napoleon Travel TQ240 bude Vašim perfektným spoločníkom na...
Tohtoročnej zime už definitívne odzvonilo. Jar je v plnej sile a my dostali chuť na poriadnu...