17401004
Weber
Predaj ukončený
Pozor: posledné kusy na sklade!
Dátum dostupnosti:
Bežná cena:
Zľava
ušetríte
Gril Weber Master Touch GBS Premium SE E-5775
Nová verzia najpopulárnejšieho grilu na drevené uhlie, to je gril Weber Master Touch GBS Premium SE E-5775.
| Priemer kotla | 57 cm |
| Termosonda v poklope | ano |
| Farba | čierna |
| Rozmery | 100 x 65 x 76 cm |
| Grilovací rošt | grilovací rošt GBS s vymeniteľným stredom Ø 57 cm + liatinová mriežka Sear Grate |
| Palivo | Brikety a drevené uhlie |
| Popolník | Premium |
| Základné vybavenie | Držiak na iGrill 2, palivové koše, palivový rošt, dávkovač brikiet, GBS rošt s vymeniteľným stredom, liatinová mriežka Sear Grate |
| Hmotnosť | 24 kg |
| Transportné balenie | 62 x 62 x 39 cm |
| Záručná doba | Záručná doba |
Jarná grilovacia sezóna je v plnom prúde a ani tradičná americká značka peletových grilov Traeger...
Premýšľate o kúpe svojho prvého grilu? Starý gril už dosluhuje a chceli by ste ho vymeniť za...
Malý, ľahko prenosný plynový gril Napoleon Travel TQ240 bude Vašim perfektným spoločníkom na...