14710004
Weber
Predaj ukončený
Pozor: posledné kusy na sklade!
Dátum dostupnosti:
Bežná cena:
Zľava
ušetríte
Gril Weber Master Touch GBS C-5750 šedý
Vylepšená verzia nášho najpredávanejšieho grilu Weber Master Touch GBS v Dymová šedej farbe.
| Priemer kotla | 57 cm |
| Termosonda v poklope | Ano |
| Farba | dýmovo šedá |
| Rozmery | 107 x 65 x 72 cm |
| Grilovací rošt | grilovací rošt GBS Ø 57 cm s vymeniteľným stredom |
| Palivo | Brikety a drevené uhlie |
| Popolník | Premium |
| Základné vybavenie | Držiak na iGrill 2, palivové koše, palivový rošt, dávkovač brikiet, GBS rošt s vymeniteľným stredom |
| Hmotnosť | 17 kg |
| Záručná doba | 10 rokov (poklop, kotol), 5 rokov (madlo, čistiaci systém), 2 roky (rošty a ostatné súčasti) |
Malý, ľahko prenosný plynový gril Napoleon Travel TQ240 bude Vašim perfektným spoločníkom na...
Tohtoročnej zime už definitívne odzvonilo. Jar je v plnej sile a my dostali chuť na poriadnu...
Grilovacia sezóna začína a tej tohtoročnej budú s najväčšou pravdepodobnosťou dominovať okrem...