61016147
Weber
Predaj ukončený
Pozor: posledné kusy na sklade!
Dátum dostupnosti: 15.09.2019
Bežná cena:
Zľava
ušetríte
Gril Weber Genesis II EP-335 GBS
Genesis II EP-335 je ideálny gril pre náročných, ktorý sa vyrovná aj dobre vybavenej kuchyni.
| Prípojka pre termosondu iGrill 3 | Áno |
| Farba | čierna |
| Rozmery | 119,38 x 144,78 x 73,66 cm |
| Grilovací rošt | liatinový GBS rošt s vyberateľným stredom 68 x 48 cm |
| Palivo | plyn |
| Základné vybavenie | liatinový GBS rošt, pevná kolieska, termosonda, prípojka na iGrill 3, ohrievacie rošt, sklápacie odkladacie pultík, bočné plynový horák, prídavný horák Sear Station |
| Hmotnosť | 65,91 kg |
| Termosonda | Áno |
| Záručná doba | 10 rokov na všetky časti grilu |
| Zapaľovacie systém | elektrický |
Malý, ľahko prenosný plynový gril Napoleon Travel TQ240 bude Vašim perfektným spoločníkom na...
Tohtoročnej zime už definitívne odzvonilo. Jar je v plnej sile a my dostali chuť na poriadnu...
Grilovacia sezóna začína a tej tohtoročnej budú s najväčšou pravdepodobnosťou dominovať okrem...