Otázky a odpovědi

Prehľad zaslaných otázok a odpovedí

Na tejto stránke nájdete odpovede na najčastejšie otázky, ktoré nám posielate. Ak sa chcete na niečo opýtať, využite náš formulár, radi vám odpovieme. Pošlite nám svoju otázku.

Vyberte si prosím oblasť, ktorá vás zaujíma:

 • 04.02.2016 Jáchym L.

  Gril s dreveným obložením a žulovou doskou

  Dobrý deň, na vašich webových stránkach som si všimol plynový gril s dreveným obložením a žulovou doskou a rád by som sa opýtal, či podobnú úpravu ponúkate aj u iných typov grilov, než ktorý máte na webe odfotený. Ďakujem za vašu odpoveď.
 • 03.02.2016 Filip S.

  Odporučíte mi nejaké čistiace prostriedky na grily z ušľachtilej ocele?

  Dobrý deň, môžete mi odporučiť nejaké šetrné čistiace prostriedky na môj gril Summit S-470 z ušľachtilej ocele? Bol pomerne drahý a nerád by som ho nešetrnou manipuláciou poškodil. Ďakujem za vašu odpoveď.
 • 02.02.2016 Přemek V.

  Zmestí sa do grilu Master-Touch celé prasa?

  Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, či sa vo vašom grile Weber Master-Touch dá ugrilovať celé prasiatko. Ďakujem za odpoveď.
 • 01.02.2016 Marcel H.

  Ochranný obal na ohnisko Fireplace

  Dobrý deň, páčia sa mi vaše ochranné obaly na grily Weber. Chcem sa opýtať, či predávate obaly na všetky typy grilov vrátane obalu na umelé ohnisko Fireplace?
 • 30.01.2016 Vlastimil Ř.

  Budú tento rok kurzy grilovania?

  Zdravím, máte v pláne zase kurzy grilovania ako vlani v lete? V minulom roku som sa nestihol včas prihlásiť, tak by som to tento rok rád napravil. Vďaka za odpoveď.
 • 27.01.2016 Radka F.

  Porucha na plynovom grile Q 3000

  Dobrý deň, mám problém s grilom Weber Q 3000 a potrebovala by som od vás poradiť. Pravidelne sa mi stáva, že horáky grilu horia len veľmi malým, mihotavým plameňom, a to aj vtedy, keď sú regulačné gombíky v polohe pre silný plameň. Netušíte, čím by táto závada mohla byť spôsobená? Ďakujem.
 • 27.01.2016 Pavel Novotný

  Čistenie elektrického grilu

  Dobrý deň, mám elektrický gril Weber Q140 a chcel som sa vás opýtať, či je možné tento gril pyrolyticky čistiť v rúre. Akú teplotu maximálne vydrží?
 • 23.01.2016 Martina F.

  Príslušenstvo ku grilom Weber

  Dobrý deň, mohli by ste mi odporučiť nejaké príslušenstvo pre grily Weber? Pred časom sme si kúpili nový gril Weber a radi by sme k nemu teraz prikúpili nejaké doplnkové komponenty. Ďakujem.
 • 14.01.2016 Sára K.

  Predávate aj kuchárky a príručky o grilovaní?

  Dobrý deň, kúpila som priateľovi k vianociam moderný plynový gril, ale je to úplný začiatočník a ešte sa s ním nenaučil pracovať. Preto som sa vás chcela opýtať, či predávate tiež kuchárky a príručky o grilovaní?
 • 30.10.2015 René L.

  Čistenie elektrického grilu

  Dobrý deň, mám elektrický gril Weber Q140 a chcel som sa vás opýtať, či je možné tento gril pyrolyticky čistiť v rúre. Akú teplotu maximálne vydrží?