DAJÚ SA PLYNOVÉ GRILY CAMPINGAZ PRENASTAVIŤ NA ZEMNÝ PLYN?

Dobrý deň, môžete mi povedať, či je možné používať na prevádzku niektorého z vašich grilov Campingaz zemný plyn? Respektíve je možné namiesto propán-butánovej fľaše pripojiť gril k domácej zostave plynového rozvodu? Ďakujem za odpoveď.
02.10.2021 Lubomír K.

Naša odpoveď:

Dobrý deň, ďakujeme za vašu otázku. Teoreticky by to možné bolo, ale takto komplikovaná úprava nie je v možnostiach našej firmy. Musel by ste sa obrátiť na špecializovanú plynársku firmu alebo kvalifikovaného plynára.

gril campingaz

Odporúčame ale zvážiť, či je vhodné pri grile vykonávať takto zložitú prestavbu. Plynové grily Campingaz majú spotrebu plynu max. 1320 gramov za hodinu (pri výkone 13,6 kW), čo nie je taká veľká spotreba, aby sa vám v rámci ušetrenia vyplatila komplikovaná a určite tiež veľmi nákladná prestavba grilu.

gril campingaz onyx

Ak budete mať nejaké ďalšie otázky, neváhajte sa na nás obrátiť. Volať môžete na našu zákaznícku linku, k dispozícii je vám tiež kontaktný online formulár alebo nás môžete navštíviť priamo v našej kamennej predajni v Tachloviciach, kde s vami všetko preberie jeden z našich odborných poradcov.

Kategórie produktov

Aktuality

Archív aktualít