Otázky a odpovědi

Prehľad zaslaných otázok a odpovedí

Na tejto stránke nájdete odpovede na najčastejšie otázky, ktoré nám posielate. Ak sa chcete na niečo opýtať, využite náš formulár, radi vám odpovieme. Pošlite nám svoju otázku.

Vyberte si prosím oblasť, ktorá vás zaujíma:

 • 01.02.2016 Marcel H.

  Ochranný obal na ohnisko Fireplace

  Dobrý deň, páčia sa mi vaše ochranné obaly na grily Weber. Chcem sa opýtať, či predávate obaly na všetky typy grilov vrátane obalu na umelé ohnisko Fireplace?
 • 30.01.2016 Vlastimil Ř.

  Budú tento rok kurzy grilovania?

  Zdravím, máte v pláne zase kurzy grilovania ako vlani v lete? V minulom roku som sa nestihol včas prihlásiť, tak by som to tento rok rád napravil. Vďaka za odpoveď.
 • 27.01.2016 Radka F.

  Porucha na plynovom grile Q 3000

  Dobrý deň, mám problém s grilom Weber Q 3000 a potrebovala by som od vás poradiť. Pravidelne sa mi stáva, že horáky grilu horia len veľmi malým, mihotavým plameňom, a to aj vtedy, keď sú regulačné gombíky v polohe pre silný plameň. Netušíte, čím by táto závada mohla byť spôsobená? Ďakujem.
 • 27.01.2016 Pavel Novotný

  Čistenie elektrického grilu

  Dobrý deň, mám elektrický gril Weber Q140 a chcel som sa vás opýtať, či je možné tento gril pyrolyticky čistiť v rúre. Akú teplotu maximálne vydrží?
 • 23.01.2016 Martina F.

  Príslušenstvo ku grilom Weber

  Dobrý deň, mohli by ste mi odporučiť nejaké príslušenstvo pre grily Weber? Pred časom sme si kúpili nový gril Weber a radi by sme k nemu teraz prikúpili nejaké doplnkové komponenty. Ďakujem.
 • 14.01.2016 Sára K.

  Predávate aj kuchárky a príručky o grilovaní?

  Dobrý deň, kúpila som priateľovi k vianociam moderný plynový gril, ale je to úplný začiatočník a ešte sa s ním nenaučil pracovať. Preto som sa vás chcela opýtať, či predávate tiež kuchárky a príručky o grilovaní?
 • 30.10.2015 René L.

  Čistenie elektrického grilu

  Dobrý deň, mám elektrický gril Weber Q140 a chcel som sa vás opýtať, či je možné tento gril pyrolyticky čistiť v rúre. Akú teplotu maximálne vydrží?
 • 21.09.2015 Zbyšek Č.

  Máte skladom nerezový grilovací rošt pre Weber Spirit E-210?

  Dobrý deň, mám doma gril Weber Spirit E-210 Classic a rád by som ho rozšíril o BBQ System. Zaujíma ma preto, či sa predáva originál drôtený rošt pre tento typ grilu. Prípadne, či je možné upraviť drôtený rošt pre Spirit E-320 tak, aby pasoval na môj gril Weber. Je hĺbka roštov u oboch typov grilov rovnaká? Ďakujem za odpoveď.
 • 14.09.2015 Daniel B.

  Dostupnosť udiarne Weber Smokey Mountain Cooker

  Dobrý deň, chcel by som sa vás opýtať na základné parametre udiarne Weber Smokey Mountain Cooker, a či ju máte aktuálne skladom. Ďakujem.
 • 30.08.2015 Vítězslav T.

  Fľaky na poklope kotlového grilu

  Dobrý deň, pred nedávnom som si vo vašej predajni v obchodnom centre Galéria Harfa zakúpil kotlový gril Weber One-Touch Original. Po niekoľkonásobnom použití sa ale na poklope objavili fľaky. Môžete mi poradiť, od čoho tie fľaky na poklope sú a či idú nejako odstrániť? Ďakujem.

Aktuality

Archív aktualít