SÚ SONDY DO MÄSA SÚČASŤOU GRILU PIT BOSS PRO SERIES 1600 WIFI?

Dobrý deň, sú súčasťou grilu Pit Boss Pro Series 1600 Wifi sondy do mäsa, alebo je nutné si ich prikúpiť? Dá sa ku grilu dokúpiť aj sonda Meater?
01.07.2022 Aleš T.

Naša odpoveď:

sonda peletoveho grilu pit boss

Dobrý deň, peletový gril Pit Boss Pro Series 1600 Wifi má v základnej výbave dve teplotné sondy do mäsa. Tie sa pripájajú do spodnej časti ovládacej jednotky. Celkom sa dajú týmto spôsobom pripojiť až štyri sondy. Je teda možné ešte dve ďalšie dokúpiť. Teploty sond môžete vidieť na displeji v jeho pravej časti. Grilovacia plocha má celkom 1m2 takže je možné že sa Vám budú hodiť všetky štyri sondy. Najskôr odporúčame vyskúšať dve, ktoré sú v základe a potom uvidíte či budete potrebovať ďalšie.

Okrem sond je súčasťou grilu:        

  • 6x liatinový rošt s porcelánovým povrchom
  • liatinová doska na grilovanie (možno ju v grile použiť namiesto dvoch roštov)      
  • kryt na ohnisko
  • regulátor  

sonda peletoveho grilu pit boss

Meranie vnútornej teploty mäsa je dôležité, pretože mäso je nezávadné jedine vtedy, keď dosiahne v jadre určitú teplotu. Okrem sondy na mäso Pit Boss môžete na meranie využiť aj Vami spomínaný Meater, ktorý hodnoty zobrazuje v mobilnej aplikácii Vášho smartfónu. Sonda Meater sa k telefónu pripája za pomoci Bluetooth. Aplikácia je dostupná na zariadení s operačným systémom Android a iOS.  

peletovy gril pit boss

V prípade, že budete mať ďalšie otázky ohľadom peletových grilov Pit Boss alebo Vás bude zaujímať čokoľvek ohľadom grilovania, neváhajte a obráťte sa na nás. Môžete volať na našu zákaznícku linku, ďalej je Vám na našich webových stránkach k dispozícii kontaktný online formulár alebo sa za nami môžete vydať do našej kamennej predajne s grilmi a udiarňami Vladeko v Tachloviciach. Tu sa môžete s prípadnými otázkami obrátiť na jedného z našich technických poradcov.

1-jsou-sondy-soucasti-grilu-pit-boss-pro-series-1600-wifi
2-jsou-sondy-soucasti-grilu-pit-boss-pro-series-1600-wifi
3-jsou-sondy-soucasti-grilu-pit-boss-pro-series-1600-wifi

Kategórie produktov

Aktuality

Archív aktualít