Dostanem ku grilu Master Touch SE E-5775 liatinovú mriežku Sear Grate?

Dobrý deň, mal by som záujem o kotlový gril Master Touch SE E-5775, ale najprv by som sa chcel uistiť, že ku grilu dostanem aj tú masívnu mriežku na steaky. Je táto mriežka naozaj súčasťou základného balenia? Ďakujem za odpoveď.
04.02.2019 Lumír P.

Naša odpoveď:

Dobrý deň, ďakujeme za vašu otázku. Liatinová mriežka Sear Grate je súčasťou základného balenia kotlového grilu Weber Master Touch SE E-5775. Mriežka je vyrobená z masívnej čiernej liatiny, ktorá výborne kumuluje teplo, takže sa zvlášť hodí na prudké grilovanie pri vysokých teplotách. Najlepšie tak liatinovú mriežku Sear Grate využijete pri grilovaní steakov a ďalších plátkov mäsa, hamburgerov, kuracích krídel, stehienok a pod. A navyše so Sear Grate bude vaše steaky vždycky zdobiť charakteristická vypálená mriežka, vďaka ktorej získa vaše jedlo ešte väčší sexappeal.

 

V prípade, že bude váš záujem o Weber gril na drevené uhlie Master Touch SE E-5775 aj naďalej trvať, alebo keby ste sa chcel opýtať na niečo iné, neváhajte sa na nás obrátiť. Na tieto úćely môžete využiť našu zákaznícku linku, prípadne nám svoje otázky môžete posielať prostredníctvom kontaktného online formulára na našich webových stránkach alebo sa za nami môžete vybrať do našej kamennej predajne Weber World Vladeko v Tachloviciach (medzi Zličínom a Rudnou u Prahy), kde sa vám bude osobne venovať jeden z našich odborných poradcov.

seargrate-2
seargrate-3
seargrate-4
seargrate-1
seargrate-5