Aké sú rozdiely medzi grily Weber Spirit II E-320 a Weber II S-320?

Dobrý deň, môžete mi vysvetliť, v čom sa líši plynové grily Weber Spirit II E-320 a Weber Spirit II S-320? Ďakujem za odpoveď.
05.06.2019 Andrej L.

Naša odpoveď:

Dobrý deň, ďakujeme za vašu otázku. Dopytované plynové grily Weber z kolekcie Spirit II sa líšia iba prevedením poklopu. Plynový gril Weber Spirit II E-320 je vybavený jednovrstvovým smaltovaným poklopom čiernej farby so zabudovaným teplomerom. Plynový gril Weber Spirit II S-320 má dvojplášťové veko z nerezovej ocele, ktoré lepšie izoluje, takže ani grilovačka počas tuhej zimy nepredstavuje žiadny problém. Ďalšou výhodou je, že sa veko z vonkajšej strany ani pri intenzitním grilovaní toľko nerozpália. Zásluhou toho nie je poklop pri grilovaní toľko žhavý na dotyk a minimalizuje sa tým riziko, že by sa o neho niekto nešťastnou náhodou spálil. Gril s dvojplášťovým vekom tiež menej dechtuje a disponuje celkovo pevnejšou konštrukciou.

V prípade, že budete mať o niektorý z požadovaných grilov záujem, alebo keby ste sa chcel opýtať ešte na niečo iné, neváhajte a obráťte sa na nás. Pre tieto účely môžete využiť našu zákaznícku linku, prípadne nás môžete osloviť cez kontaktný online formulár na našich webových stránkach alebo za nami môžete prísť do našej predajne Weber World Vladeko v Tachlovicami (medzi Zličín a Rudnej pri Prahe), kde máme obaja grily vystavené, a vaše prípadné otázky je jeden z našich technických poradcov.

Weber Spirit II S-320
Spirit II E-320
Spirit II S-320 má dvouplášťové víko
dvouplášťové víko grilu Spirit II S-320
plynový gril Weber Spirit II E-320

Aktuality

Archív aktualít