45002147
Weber
Predaj ukončený
Pozor: posledné kusy na sklade!
Dátum dostupnosti:
Bežná cena:
Zľava
ušetríte
Gril Weber Spirit II S-320 GBS
Spirit II S-320 je nerezový plynový gril s tromi horákmi a bočným varičom.
| Termosonda v poklope | Ano |
| Farba | ušľachtilá oceľ |
| Kompatibilné s iGrill | Ano |
| Rozmery | 144,78 x 132,1 x 66,04 cm |
| Grilovací rošt | liatinový GBS rošt s vyberateľným stredom 60 x 44 cm |
| Palivo | Plyn |
| Hmotnosť | 55,02 kg |
| Zapaľovacie systém | elektrický |
Jarná grilovacia sezóna je v plnom prúde a ani tradičná americká značka peletových grilov Traeger...
Premýšľate o kúpe svojho prvého grilu? Starý gril už dosluhuje a chceli by ste ho vymeniť za...
Malý, ľahko prenosný plynový gril Napoleon Travel TQ240 bude Vašim perfektným spoločníkom na...