Otázky a odpovědi

Prehľad zaslaných otázok a odpovedí

Na tejto stránke nájdete odpovede na najčastejšie otázky, ktoré nám posielate. Ak sa chcete na niečo opýtať, využite náš formulár, radi vám odpovieme. Pošlite nám svoju otázku.

Otázky z oblasti Plynové grily

Späť na prehľad
 • 25.09.2023 Henrich V.

  JE PRI PLYNOVÝCH GRILOCH NAPOLEON MOŽNÉ GRILOVAŤ NA ČISTOM PROPANE?

  Dobrý deň, zakúpili sme si plynový gril Napoleon. Je možné grilovať čistým propánom? Má to nejaké výhody?
 • 21.07.2023 Václav T.

  AKO VYBRAŤ GRIL?

  Dobrý deň, ako správne vybrať gril? Je lepšie vybrať gril plynový, peletový alebo na drevené uhlie? Mám vybrať kotlový gril alebo keramický gril? Ľahko prenosný gril alebo gril zabudovaný v stole či vonkajšej kuchyni? Ktorý záhradný gril bude pre mňa najlepší?
 • 12.04.2023 Ján P.

  AKÚ MAXIMÁLNU TEPLOTU JE MOŽNÉ DOSIAHNUŤ VO VNÚTRI KOMORY GRILU RÖSLE VIDERO G2-S VARIO+?

  Dobrý deň, máme od Vás plynový gril Rösle Vider G2-S Vario+ a chcem sa opýtať, akú teplotu je možné na tomto grile dosiahnuť? Máme štandardnú plynovú 5 kg bombu a v týchto chladných dňoch nedosiahneme teplotu vyššiu ako 170 °C. V letných dňoch gril nepresiahne 220 °C. Ďakujem.
 • 02.02.2023 Stanislav Ř.

  ZA AKO DLHO SPOTREBUJEM PÄŤKILOVÚ PLYNOVÚ BOMBU?

  Dobrý deň, môžete mi prosím povedať, koľko hodín zhruba vydrží päťkilová plynová bomba?
 • 30.01.2023 Michal Č.

  V ČOM SA LÍŠI GRILOVANIE NA PROPÁNE A PROPÁN-BUTÁNE?

  Dobrý deň, mám doma plynový gril Campingaz a zaujímalo by ma, aký je rozdiel medzi grilovaním s propánom a propán-butánom? A dajú sa u vás okrem grilov kúpiť aj plynové fľaše?
 • 24.01.2023 Patrik B

  MÔŽEM DAŤ PLYNOVÚ BOMBU DO SKRINKY POD GRILOM CAMPINGAZ?

  Dobrý deň, mám záujem o plynový gril Campingaz Master 4 Series Woody. Môžete mi prosím povedať, či sa pri tomto grile dá uložiť plynová bomba priamo do skrinky pod grilom alebo musí stáť vedľa? Mám malú záhradu a voľného miesta nie je práve nazvyš, takže by sa mi hodilo, keby som kúsok toho priestoru vedľa grilu ušetril. Ďakujem za odpoveď. .
 • 13.01.2023 Bohumil N.

  AKÁ PLYNOVÁ BOMBA SA ZMESTÍ DO GRILU CAMPINGAZ 2 SERIES CLASSIC LX VARIO?

  Dobrý deň, mal by som záujem o váš plynový gril Campingaz 2 Series Classic LX Vario, ale najprv by som sa chcel opýtať, či sa do poličky pod grilom zmestí päťkilová, prípadne aj desaťkilová plynová fľaša. Ďakujem za odpoveď.
 • 20.12.2022 Petr F.

  AKO MÁM ZAZIMOVAŤ PLYNOVÝ GRIL CAMPINGAZ?

  Dobrý deň, máme od vás plynový gril Campingaz s originálnym obalom. Chcel som sa opýtať, ako mám gril skladovať cez zimu? Môžem ho nechať vonku pod krytou pergolou aj so zapojenou plynovou fľašou s uzavretým ventilom? Nehrozí grilu alebo plynovej fľaši cez zimu nejaké poškodenie? Ďakujem za odpoveď.
 • 02.12.2022 Olga H.

  VYMIEŇATE PRÁZDNE PLYNOVÉ BOMBY CAMPINGAZ 907 ZA PLNÉ?

  Dobrý deň, vykonávate u vás v predajni výmenu fliaš Campingaz 907? Ďakujem za odpoveď.
 • 29.11.2022 Petr Š.

  ZMESTÍ SA POD GRIL CAMPINGAZ 2 SERIES CLASSIC LX VARIO PÄŤKILOVÁ PLYNOVÁ BOMBA?

  Dobrý deň, zvažujem kúpu plynového grilu a celkom sa mi pozdáva plynový gril Campingaz 2 Series Classic LX Vario. Rád by som sa opýtal, či máte gril skladom a či sa podeň zmestí päťkilová plynová fľaša a tiež, či môže byť umiestnená pod grilom aj počas grilovania. Ďakujem za odpoveď.

Kategórie produktov

Aktuality

Archív aktualít