62006147
Weber
Predaj ukončený
Pozor: posledné kusy na sklade!
Dátum dostupnosti:
Bežná cena:
Zľava
ušetríte
Gril Weber Genesis II SP-435 GBS
Genesis II SP-435 je luxusná plynový gril v nerezovom prevedení so štyrmi horákmi.
| Prípojka pre termosondu iGrill 3 | Áno |
| Termosonda v poklope | Áno |
| Farba | ušľachtilá oceľ |
| Rozmery | 119,38 x 165,1 x 73,66 cm |
| Grilovací rošt | liatinový GBS rošt s vyberateľným stredom 86 x 48 cm |
| Palivo | plyn |
| Základné vybavenie | liatinový GBS rošt, ohrievacie rošt, bočné plynový horák, sklápacie odkladací pultíky, pevná kolieska, termosonda, prípojka pre iGrill 3 |
| Hmotnosť | 72,73 kg |
| Záručná doba | 10 rokov na všetky časti grilu |
| Zapaľovacie systém | elektrický |
Jarná grilovacia sezóna je v plnom prúde a ani tradičná americká značka peletových grilov Traeger...
Premýšľate o kúpe svojho prvého grilu? Starý gril už dosluhuje a chceli by ste ho vymeniť za...
Malý, ľahko prenosný plynový gril Napoleon Travel TQ240 bude Vašim perfektným spoločníkom na...