1812831
OutdoorChef
Otázka na tovar
Pozor: posledné kusy na sklade!
Dátum dostupnosti:
Bežná cena:
Zľava
ušetríte
Gril Outdoorchef Arosa 570 G Premium Steel
Plynový gril Arosa 570 G Steel švajčiarskeho výrobcu Outdoorchef s dvoma kruhovými horákmi z nerezovej ocele.



| Termosonda v poklope | áno |
| Rozmery | 144 x 111,5 x 81,5 cm |
| Grilovací rošt | keramický smalt s priemerom 54 cm |
| Palivo | plyn |
| Základné vybavenie | 2 nerezové horáky, bočný horák, elektrické zapaľovanie, keramikou smaltovaný rošt, teplomer s budíkom, sklápací bočný stolík, pripojovacia sada k PB fľaši, 2 veľké kolieska, ochrana plameňa proti zhasnutiu, bezpečnostné podsvietenie gombíkov |
| Hmotnosť | 65 kg |
| Príkon | 9,5 kW |
| Zapaľovacie systém | elektrické |
| Do grilu sa vojde | 7,5 kg PB lahev |
| Pripojovacia sada k PB fľaši | súčasťou balenia |
Malý, ľahko prenosný plynový gril Napoleon Travel TQ240 bude Vašim perfektným spoločníkom na...
Tohtoročnej zime už definitívne odzvonilo. Jar je v plnej sile a my dostali chuť na poriadnu...
Grilovacia sezóna začína a tej tohtoročnej budú s najväčšou pravdepodobnosťou dominovať okrem...