BGE-Looft-01
Big Green Egg
Skladom
Pozor: posledné kusy na sklade!
Dátum dostupnosti:
Bežná cena:
Zľava
ušetríte
Elektrický zapaľovač Looftlighter
Looftlighter je vysoko výkonný elektrický zapaľovač brikiet a dreveného Looftlighter pre grily a krby.
| Priemer | 1 800 W |
| Rozmery | 45 cm |
| Hmotnosť | 0,9 kg |
| Materiál | nerezová oceľ (hlavica), plast (rukoväť) |
| Napätie | 230V/50Hz |
| Príkon | 1 800 W |
| Max. prevádzková teplota | 600 °C |
| Dĺžka napájacieho kábla | 3 metry |
50,77 €
36,00 €
5,95 €
8,50 €
89,60 €
10,60 €
4,90 €
10,60 €
5,30 €
55,10 €
10,90 €
6,50 €
1,70 €
9,90 €
4,00 €
Jarná grilovacia sezóna je v plnom prúde a ani tradičná americká značka peletových grilov Traeger...
Premýšľate o kúpe svojho prvého grilu? Starý gril už dosluhuje a chceli by ste ho vymeniť za...
Malý, ľahko prenosný plynový gril Napoleon Travel TQ240 bude Vašim perfektným spoločníkom na...