ZMESTÍ SA DO PLYNOVÉHO GRILU CAMPINGAZ 3 SERIES LS PLUS MALÁ PLYNOVÁ BOMBA?

Dobrý deň, zmestí sa do plynového grilu Campingaz 3 Series LS Plus malá kompozitná plynová bomba, ktorú ponúkate na svojich webových stránkach? Ďakujem za odpoveď.
24.05.2022 Hedvika L.

Naša odpoveď:

Dobrý deň, ďakujeme za vašu otázku. Do vami dopytovaného grilu, teda do grilu Campingaz 3 Series Classic LS Plus sa do skrinky pod grilom vojde malá, päťkilová oceľová bomba, alebo 7,5 kilová kompozitná plynová bomba.

gril campingaz

Veľké bomby sa do skrinky pod grilom Campingaz nezmestia. Čo sa týka dodania, z bezpečnostných dôvodov nie je možné zasielať oceľové alebo kompozitné plynové bomby na dobierku, a to ani poštou, ani prostredníctvom prepravnej firmy. Možný je tak iba osobný odber v našej kamennej predajni.

plynová bomba

Pokiaľ budete mať o plynovú bombu záujem, alebo ak by ste mala nejaké ďalšie otázky, neváhajte sa na nás obrátiť. Pre tieto účely vám je k dispozícii zákaznícka linka, ďalej kontaktný online formulár na našich webových stránkach alebo nás môžete navštíviť v našej kamennej predajne v Tachlovicích (medzi Zličínem a Rudnou u Prahy), kde sa vám bude venovať jeden z našich odborných poradcov,  ktorý zodpovie každú vašu otázku a so všetkým vám pomôže.

Kategórie produktov

Aktuality

Archív aktualít